Rom Evolution X Android 14 AOSP

F2rancoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Note 9s
Konular
1
ustam ne dıyosunuz hyper kulanayım mı yoks evoltıon mu tavsıyen ne olur bıde kasma vs var mı sorun
Bu rom çok sorunlu,kullanmanızı tavsiye etmem.Kamera ve flaş çalışmıyor.

Barbr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
M9t pro
Konular
1
Bu rom çok sorunlu,kullanmanızı tavsiye etmem.Kamera ve flaş çalışmıyor.
Siz ne kulanıyoosnuz.. Bu ısın bası evolıtıon croid ve valemta var chrom Tech vr youtube ona bakıyorum bende

mcihan142

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Avea intouch
Konular
31
güncel sürümleri nerde bulacağız kendi sitelerinde sadece mi 9t pro versiyonu var.

mcihan142

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Avea intouch
Konular
31
mi9t için güncelleme gelmeyecekmiş artık.

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Romu konunun ilk sayfasında belirttiğim sıralama ile tek seferde sorunsuz kurdum.
Kamera , nfc , flash v b hiçbir sorun yoktur.Kurduğum gibide kullanırım kolay kolay rom değişmem android 14 ün tüm nimetlerinden sorunsuz faydalanıyorum.Ennn ufak bir eklenti vs kurmadım.Playstore , netflix , vs ne varsa stock rom gibi . En büyük artısı ise kamerada olmuş.Orjinal stock kameranın çektiği fotoğraflar ile bu kamera uygulamasının çektiği resimler arasında %60 fark var.Daha orjinal daha kaliteli keskin duruyor resimler.Telefonun üretim tarihine bakacak olursak şuanki rakiplerinin gerisinde ama kendi dönemindeki rezil görüntü çekme olayı bayağı bir azalmış.Tüm banka uygulamalarımı vs herşeyi kurdum ilk günden yerleştim roma.Ancak bu romun bir yüksek sürümünü çok canım sıkılırsa veya eğlence olsun diye kurarım ileride.Ama dönüp dolaşacağım ve uzun süre kalacağım rom bu romdur

Barbr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
M9t pro
Konular
1
Romu konunun ilk sayfasında belirttiğim sıralama ile tek seferde sorunsuz kurdum.
Kamera , nfc , flash v b hiçbir sorun yoktur.Kurduğum gibide kullanırım kolay kolay rom değişmem android 14 ün tüm nimetlerinden sorunsuz faydalanıyorum.Ennn ufak bir eklenti vs kurmadım.Playstore , netflix , vs ne varsa stock rom gibi . En büyük artısı ise kamerada olmuş.Orjinal stock kameranın çektiği fotoğraflar ile bu kamera uygulamasının çektiği resimler arasında %60 fark var.Daha orjinal daha kaliteli keskin duruyor resimler.Telefonun üretim tarihine bakacak olursak şuanki rakiplerinin gerisinde ama kendi dönemindeki rezil görüntü çekme olayı bayağı bir azalmış.Tüm banka uygulamalarımı vs herşeyi kurdum ilk günden yerleştim roma.Ancak bu romun bir yüksek sürümünü çok canım sıkılırsa veya eğlence olsun diye kurarım ileride.Ama dönüp dolaşacağım ve uzun süre kalacağım rom bu romdur
Sizce hangi rom evolotıon mu farklı onerın varsa söyle V3 mıvı kurdum tek rom yukleme gabs falan olmadan

Üst Alt