Rom Evolution X 5.6 POCO X3/NFC [11] [UnOfficial]

98956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Redminite2
Konular
4
TWRP yerine orangefox kullanmanızı tavsiye ederim
Orengefox kurdum da hicbir twrpde sistem silme tiki/secenegi yok. Neden?
Bundan önce kullandığım hiçbir telefonda öyle bir eksik görmedim

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Orengefox kurdum da hicbir twrpde sistem silme tiki/secenegi yok. Neden?
Bundan önce kullandığım hiçbir telefonda öyle bir eksik görmedim
Bizim cihaz dinamik bölümlere sahip olduğu için sistem vendor vs göremezsiniz. Herhangi bir problem yok, onlar olmadan da temiz kurulum yapabilirsiniz

98956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Redminite2
Konular
4
Bizim cihaz dinamik bölümlere sahip olduğu için sistem vendor vs göremezsiniz. Herhangi bir problem yok, onlar olmadan da temiz kurulum yapabilirsiniz
Hocam peki buna nasıl zip olarak font kuracagim ya da sistem dosyalarına twrpde erisecegim?

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Hocam evo x rom a yeni geçtim. Çoğu uygulamada bu şekil saçma sapan yazı fontu oluyor çözümünü bilen var mı
Bir sorum daha olacak. Bu romla gelen anxcamerayı türkçeleştirmek için paylaştığınız adımları baştan yapmak mı gerekiyor ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam peki buna nasıl zip olarak font kuracagim ya da sistem dosyalarına twrpde erisecegim?
recoveryden mount ederek sisteme erişebilirsiniz. Benim bahsettiğim wipe kısımlarıydı burdan göremezsiniz ve el ile temizleyemezsiniz,rom kurulumunda otomatik temizlenir.. Fakat sistemi bağlandıktan sonra read only olacaktır. Recoveryden zip ile direk kurulur mu bilmiyorum ,fontu magisk modülü olarakta kurabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam evo x rom a yeni geçtim. Çoğu uygulamada bu şekil saçma sapan yazı fontu oluyor çözümünü bilen var mı
Bir sorum daha olacak. Bu romla gelen anxcamerayı türkçeleştirmek için paylaştığınız adımları baştan yapmak mı gerekiyor ?
stiller ve duvar kağıtlarından değişebilirsiniz yazı fontunu. Benim Türkçeye çevirdiğim anxcamera android 10 için olan hocam. Evox da ki farklı

Son düzenleme:

98956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Redminite2
Konular
4
Hocam mount kısmında sisteme basiyorum açılmıyor. Siz kullandığıniz recoverynin linkini atar misiniz?

Xiaomi.EU ROM kurdum global romdan daha kotu. Yavas, kasiyor. Temiz kurulum olmadı mi düşüncesine girdim.

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
recoveryden mount ederek sisteme erişebilirsiniz. Benim bahsettiğim wipe kısımlarıydı burdan göremezsiniz ve el ile temizleyemezsiniz,rom kurulumunda otomatik temizlenir.. Fakat sistemi bağlandıktan sonra read only olacaktır. Recoveryden zip ile direk kurulur mu bilmiyorum ,fontu magisk modülü olarakta kurabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

stiller ve duvar kağıtlarından değişebilirsiniz yazı fontunu. Benim Türkçeye çevirdiğim anxcamera android 10 için olan hocam. Evox da ki farklı
Hocam yazı fontuyla alakalı değil. Sadece uc browserda bu şekilde. Sildim geri yükledim uc browseri fakat anlamadım.

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam yazı fontuyla alakalı değil. Sadece uc browserda bu şekilde. Sildim geri yükledim uc browseri fakat anlamadım.
Sistemdeki yazı fontuda farkı gözüküyor. Varsayılan olanı yapıp kontrol ettiniz mi sorun olan uygulamaları?

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Sistemdeki yazı fontuda farkı gözüküyor. Varsayılan olanı yapıp kontrol ettiniz mi sorun olan uygulamaları?
Hocam çok farklı birşey var burda. Hic bir uygulama da veya chrome de farklı değil. Ucbrowser ın da bazı sayfalarında değişik oluyor anlamadım. Resimleri koydum.

Üst Alt