Rom Evolution X 4.7 for Xiaomi MI MAX 2 (Oxygen) [FINAL] [REMASTERED] AOSP A10

aRiSe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
Merhaba arkadaşlar MIUI 11 A7 den bu Roma geçtim. Başlarda biraz yadırgadım fakat gerçekten müptelası olacağınıza eminim. Bi kere kamera çağ atlıyor nerdeyse. Gram hata yok herşey mükemmel.

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Merhaba arkadaşlar MIUI 11 A7 den bu Roma geçtim. Başlarda biraz yadırgadım fakat gerçekten müptelası olacağınıza eminim. Bi kere kamera çağ atlıyor nerdeyse. Gram hata yok herşey mükemmel.

Batarya tüketimi nasıl? Memnun musunuz?

aRiSe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
Normal 6 saat şuan %18 şarj var herşey açık ekran ışığı dahil. Batarya ömrüne %70 lerde.

ForeverXiaomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nazmi
Cihazım
R N 8 Pro
Konular
3
Hocam kurulumla ilgili bilgilerde verimisiniz, direk romu flaşlamak yetiyormu

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87

fark ettiğiniz hataları yazar mısınız ?

sienon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Mi MAX2
Konular
0
Aynı romu ben de kullanıyorum whatsapda yeşil kamera sorunu var 1.1x zoom ile çekince düzeliyor, batarya güç tasarrufu modu ile %18 civarlarına düştüğünde 10 saat ekran süresi aldım full bluetooth açık full wifi gsm karışık açıktı oyun oynamadım ama internette gezinip film video izledim. Ben temiz kurulum yaptım içinde gapps da dahil tek bir paket yükledim ayrıca fingerprint fix flashladım. Arama kaydetme özelliği yok, ayrıca karanlık modda bazen aydınlık modla karışabiliyor fakat uygulmayı kapatıp açınca düzeliyor kısaca ben memnunum.

aRiSe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
fark ettiğiniz hataları yazar mısınız ?
Fpc çalışmıyordu ona da fix yayınlamışlar zaten.
Aynı romu ben de kullanıyorum whatsapda yeşil kamera sorunu var 1.1x zoom ile çekince düzeliyor, batarya güç tasarrufu modu ile %18 civarlarına düştüğünde 10 saat ekran süresi aldım full bluetooth açık full wifi gsm karışık açıktı oyun oynamadım ama internette gezinip film video izledim. Ben temiz kurulum yaptım içinde gapps da dahil tek bir paket yükledim ayrıca fingerprint fix flashladım. Arama kaydetme özelliği yok, ayrıca karanlık modda bazen aydınlık modla karışabiliyor fakat uygulmayı kapatıp açınca düzeliyor kısaca ben memnunum.
Ben WhatsApp da fotoğraf çekiyorum ama hiç yeşil ekrana rastlamadım. Karanlık mod ile alakalı bir problemde yaşamadım arma kaydetme özelleğine de bakmakdım

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
denemek lazım o zaman. cevap için teşekkürler hocam

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
Bi deneyelim hemen :) sağolun..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arad kurulum hakkında Bilgi verir misiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arad kurulum hakkında Bilgi verir misiniz

aRiSe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
Şöyle bir sıkıntı var. Karşı tarafla konuşurken benim sesim karşı tarafa yankılı gidiyormuş. Onu nasıl düzeltirim bilmiyrum

Üst Alt