Yardım Evofone tamire verdikten 1 gün sonra alabilirsiniz diye mesaj attı.(Yapılmadı)

Roy Mustang

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
4
Merhabalar,redmi note 10 cihazımda bir ton sorun yaşadığım için en son dayanamadım servise götürmeye karar verdim. Cihazı yan tutunca wifi sinyalinin 4 veya 3 dişten 1 dişe düşmesi veya tamamen kopması,multitasking sorunu(bir oyunda veya uygulamadan başkasına geçince veya bir arama gelse 10 saniyeligine bile tekrar ilk uygulamaya geçemiyorum,yeniden başlıyor),ön kamerada düşük ışıkta fotoğraf çekince galeride ağzım yüzüm kaymış, fotograf bozuk bir sekilde çıkması, bluetooth kulaklıkla ses seviyesinin çok düşük olması, arada mesafe olmadığı halde sürekli kopmalar yaşanması ve görüşme yaparken sesimin duyulmaması (kulaklığım dandik değil ve daha eski cihazlarda bile bu sorunlar yaşanmıyor,konuşma konusuna gelecek olursak kulaklık 4 mikrofonlu ve j7 prime,redmi s2 gibi eski cihazlarda bile sesimin çok iyi geldiği soyleniyor.) Bu kadar sorunun üzerine götürüp ve değişim veya iade istediğimi özellikle belirtip sorunların hepsini söyledim,hatta bana sorun yok diyip gonderirler diye baştan bluetooth hariç bütün sorunları videoya çektim, multitasking sorununu eski redmi s2 cihazımla (3/32) karşılaştırıp çektim ve flaşa yükleyip teslim ettim. Bugün bana cihazınız çıkış yaptı diye mesaj geldi,ben de 1 günde böyle bir mesaj geldiyse herhalde değişim oldu dedim. Evofone canlı desteğe yazınca donanımsal hiçbir soruna rastlanmadığını söylediler. Yani yanlış anlamadıysam telefona en ufak bir müdahelede bile bulunmamışlar. Yarın gidip cihazı alacağım ve bu sorunlarla kullanmak istemiyorum. Ben tüketici haklarına başvurmak istiyorum,siz ne önerirsiniz? Bilgili ve deneyimli kişiler yardım ederse çok sevinirim. Mesaj çok uzun oldu kusura bakmayın.

Üst Alt