Yardım Evo Servis

Talay35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.0.1.0
Telefon Modeli
Mi 6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Bir kaç gün önce KVK Teknik servisli Mi 6 cihazımı servise gönderdim ertesi gün sorgulama ekranında Mi Üst Seviye Merkezine gönderildi yazıyordu sonradan anladım distribütöre gönderilmiş telefonum ve distribütörde Evo. İnternetten bir kaç araştırma yaptım ve hiç memnun olan duymadım Evo teknik servise göndereneniz oldu mu nasıldı ?

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco F2 pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11
Mi4w gönderecektim şarj sorunu için, göndermedim. Bilgi almak için aradığımda pek umursamaz bir tavırları vardı. Ama yollamadım , ileriki safhalarda tutumları nedir bilemem. Ama söylediğim gibi prosedür felan taktıkları yok (müşteri hizmetlerinin). Telefonu gönder şikayetini de A4 kağıdına yaz dediler. Bu mudur yani? Gerisini siz düşünün.

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Bir kaç gün önce KVK Teknik servisli Mi 6 cihazımı servise gönderdim ertesi gün sorgulama ekranında Mi Üst Seviye Merkezine gönderildi yazıyordu sonradan anladım distribütöre gönderilmiş telefonum ve distribütörde Evo. İnternetten bir kaç araştırma yaptım ve hiç memnun olan duymadım Evo teknik servise göndereneniz oldu mu nasıldı ?
Cihazı cepport tan mi aldınız?

Oyla:

Talay35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Cihazı cepport tan mi aldınız?
hayır bir telefon bayisinden almıştım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

pişman oldum ya cihazımın aylarca orda kalıp geldiğinde daha kötü bir halde olmasını hiç istemiyorum ;(;(

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
hayır bir telefon bayisinden almıştım
Daha önce bu tarz sıkıntılar oldu forumda ve forumla anlaşmalı satıcıda kvk garantili cihaz sattığı için bi açıklama yapılmıştı. Kendi sattıkları cihazların gerçek kvk garantili olduğunu ve evoya falan yollanma durumu olmayacağını söylediler. O yüzden sordum hocam.
Bu arada evo distribütör değil hocam. Distribütör servisi genpa. Evo delta servisten bile kötü. Insallah cihazınız sağ salim ulaşır elinize. Geçmiş olsun

Oyla:

Talay35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Daha önce bu tarz sıkıntılar oldu forumda ve forumla anlaşmalı satıcıda kvk garantili cihaz sattığı için bi açıklama yapılmıştı. Kendi sattıkları cihazların gerçek kvk garantili olduğunu ve evoya falan yollanma durumu olmayacağını söylediler. O yüzden sordum hocam.
Bu arada evo distribütör değil hocam. Distribütör servisi genpa. Evo delta servisten bile kötü. Insallah cihazınız sağ salim ulaşır elinize. Geçmiş olsun
ya ben anlamış değilim kutunun üst yüzeyinde kvk yazıyordu ama kutu üzerinde ki bantlarda evo garanti belgesinde evo yazıyor telefonum bana daha kötü halde gelecekmiş gibi geliyor ama inşallah sağ salim ulaşır :( :( :(

Oyla:

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Berbat 20 günden önce gelmez telefon gelincede inşallah arızası giderilmiş olur

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Mi 4W açılışta tekrara düşme sorunu için gönderdim, bugün sorunsuz şekilde aldım telefonu. Sadece 13. İş gününde almam olumsuzluk olabilir.( Teleservice 4 günde ekran değişimi yapıp telefonun iade etmişti)

Oyla:

Talay35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Mi 4W açılışta tekrara düşme sorunu için gönderdim, bugün sorunsuz şekilde aldım telefonu. Sadece 13. İş gününde almam olumsuzluk olabilir.( Teleservice 4 günde ekran değişimi yapıp telefonun iade etmişti)
Şuan sorun hala devam ediyor mu servisten gelen ürünlerin yazılımlarında virüs veya değişen parçalarının orjinal olmadığını falan duydum. Birde siz cihazınızı içinde bilgileriniz varken mi gönderdiniz ?

Oyla:
Üst Alt