Soru Eu Stable mi Miroom Stable mi

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Pil için özel bişey yapmıyorum ama sizin için önerecek olursam pil ayarlarından bakın kullanmadığınız uygulamalardan güç yiyen varsa devre dışı bırakabilirsiniz telefon konusu içinde telefondan memnunsanız gerek yok değilseniz mi8 se öneririm güzel telefon memnunum
memmunumda hocam eğer ablam alırsa kendime zorlarsam 9t düsünüyorum yada note 7 mi8 se ikilisinden birini

Eneszyilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi8 SE
Konular
33
9t alırsanız tabiki daha iyi ama alamazsanız mi8 se yi tavsiye ederim

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Tuşsuz kullandıma eu çok kasıyor normalde hafif kasmalar var bunların hiçbiri mi roomda yok yani aman aman bi fark olmasada mi room eu ya göre daha stabil seri ve kullanışlı
Tuşsuz kullanımda kasmıyor hocam magisk yükleyip root izni verdiğinizde hiç bir sıkıntı kalmıyor :)

thewhitewolf89

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Suleyman
Cihazım
moto g
Konular
4
miroom ota dan güncelleme geliyormu arakadaşlar, yoksa recoveryden flashlamak mı lazım?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
miroom ota dan güncelleme geliyormu arakadaşlar, yoksa recoveryden flashlamak mı lazım?

stabilde ota yok hocam zaten 6 ayda felan yeni güncelleme geliyor , ki oda yakın zamanda gelmeyecek miui 11 için tüm güncellemeler durdu gibi stabilde ,

betada var ota güncelleme otomatik yapıyor ama oda geçen hafta geldi test aşamasın da

SydraX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa K.
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Fitness Coach
Konular
2
stabilde ota yok hocam zaten 6 ayda felan yeni güncelleme geliyor , ki oda yakın zamanda gelmeyecek miui 11 için tüm güncellemeler durdu gibi stabilde ,

betada var ota güncelleme otomatik yapıyor ama oda geçen hafta geldi test aşamasın da
Bilgilendirdiginiz için teşekkürler. Yes~~

BakoMako

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baki
Cihazım
Mi8 SE
Konular
1
Selamlar.
8 se 10.3.2.0 stabilden miroom stabile geçişte full wipe mı yapmak gerekir. Veri kaybı olur mu direk twrp den flaşladığımda?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Selamlar.
8 se 10.3.2.0 stabilden miroom stabile geçişte full wipe mı yapmak gerekir. Veri kaybı olur mu direk twrp den flaşladığımda?

aslında wipe olmadan da geçersiniz ama sorun yaşama ihtimaliniz yüksek olacaktır wipe yaparak temiz kurulum yapmalisiniz.verileriniz silinecektir bu işlemleri yaparken yedeklerinizi aldik dan sonra yapiniz

BakoMako

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baki
Cihazım
Mi8 SE
Konular
1
aslında wipe olmadan da geçersiniz ama sorun yaşama ihtimaliniz yüksek olacaktır wipe yaparak temiz kurulum yapmalisiniz.verileriniz silinecektir bu işlemleri yaparken yedeklerinizi aldik dan sonra yapiniz
Teşekkürler

Üst Alt