Soru Eu stabil miui 11

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Herkese iyi günler :) Eu stabil indirdim fakat daha kurmadım miroom kullanıyorum şu an eu rom stabil kurmamı tavsiye edermisiniz ? Kullananlar varmıdır sizin fikiriniz benim için çok önemli :)

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
İnşallah pazar açılıyor kararsızım ama miroom ile masik arasında. Birde revos var tabi bir de işin içine beta mi stabil mi eklenince kafayı yiyoruzz
Hocam devamlı güncelleme gelsin istiyorsanız miroom tavsiye ederim masik her ay veya 2 ayda bir güncellenir miroom beta çok iyi akıcı herhafta pazartesi güncelleme geliyor

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Hocam devamlı güncelleme gelsin istiyorsanız miroom tavsiye ederim masik her ay veya 2 ayda bir güncellenir miroom beta çok iyi akıcı herhafta pazartesi güncelleme geliyor
Hocam ben şeyden korkuyorum her güncellemesi risk taşıyor otadan indirme yokmu bunlarda ben hiç twrp falan bulasmasam

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hocam ben şeyden korkuyorum her güncellemesi risk taşıyor otadan indirme yokmu bunlarda ben hiç twrp falan bulasmasam
Twrp lazım otadan güncelleme geliyor indiriyorsunuz twrp girip sadece romu flaşlıyorsunuz veri kaybı olmuyor 2 dk iş korkulacak bir şey yok

Oyla:
Üst Alt