Yardım EU ROM'dan GLOBAL ROM'a geçmek

GökTürk50

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Merhaba, Şu anda kardeşimin kullandığı Mİ 9 SE modelinde 10.3.3.0 (eu) ROM yüklü. güncellemeleri otomatik olarak yapmıyor cihaz illa TWRP'den kendimiz yapmamız gerekiyor. onun yerine cihazı Global Rom'a geçirmeyi düşünüyorum. Artıları ve eksileri neler olur? ve TWRP'den güncelleme yapar gibi Global sürümü indirip mi kuracağım? son olarak cihazda ki İMEİ gitme gibi bir durum olur mu? Emre Albayrak'dan alındı cihaz. Tüm sorularıma yardımcı olursanız sevinirim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
mitobyy40, İlk aldığınız gibi olur, custom romlarda sistem uygulamaları güncelleyici olmaz.

Oyla:

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Merhaba, Şu anda kardeşimin kullandığı Mİ 9 SE modelinde 10.3.3.0 (eu) ROM yüklü. güncellemeleri otomatik olarak yapmıyor cihaz illa TWRP'den kendimiz yapmamız gerekiyor. onun yerine cihazı Global Rom'a geçirmeyi düşünüyorum. Artıları ve eksileri neler olur? ve TWRP'den güncelleme yapar gibi Global sürümü indirip mi kuracağım? son olarak cihazda ki İMEİ gitme gibi bir durum olur mu? Emre Albayrak'dan alındı cihaz. Tüm sorularıma yardımcı olursanız sevinirim.
Son xoaimi.eu android 10 beta romu kurabilirsiniz. Sistem uygulamaları da güncel sorun yok. Açıkçası ben global rom bir ara kullandım ama hoşuma gitmedi. Zaten sistem uygulamaları da güncel geliyor beta romlarda. ama Android 11 değil Android 10 olan son beta romu kurun. Ben sorunsuz kullanıyorum.

Oyla:
Üst Alt