Eu Rom kuramıyorum.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
TWRP var fakat rom'u yüklerken wipe yaptığım için telefon açılmıyor miui yazısında kalıyor.
Tamam twrp silinmez cihaz ı temelli kapatın sonra ses yükseltme ve on off tuşuna basılı tutun twrp açılana kadar elinizi kaldırmayın

podkayfom

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
14
Tamam twrp silinmez cihaz ı temelli kapatın sonra ses yükseltme ve on off tuşuna basılı tutun twrp açılana kadar elinizi kaldırmayın
Evet hocam açıldı, akşam da artık eu rom'un global sürümünü atarım :) Teşekkürler sağolun

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Rom'u hafızaya atıp twrp ile flashlıyacağım sanırım. Yoksa böyle değil mi? :)
Önce kontrol et twrp ana ekranında pc ye bağlandığınds cihaz hafızasını görüyor mu? Aslında görmesi lazım

[doublepost=1513348002,1513347763][/doublepost]Çok sağol hocam şimdi 5 dk içerisinde detaylı anlatımlı mesaj atıyorum

podkayfom

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
14
Önce kontrol et twrp ana ekranında pc ye bağlandığınds cihaz hafızasını görüyor mu? Aslında görmesi lazım

Çok mesaj yazdım hocam beğeni sayısını eşitlemeye çalışıyorum beğeni butonuna basmanız rıca ediyorum ;)
[doublepost=1513348002,1513347763][/doublepost]Çok sağol hocam şimdi gaza geldim 5 dk içerisinde detaylı anlatımlı mesaj atıyorum

Hocam gerek yok zahmet etmeyin ya:)

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Hocam gerek yok zahmet etmeyin ya:)
Ne zahmeti hocam
İsterden tekrardan 4 wipe yap ama bence gerek yok
Önce bilgisayarınızdan istediğiniz romu indirin sonra cihazı twrp moduna alın
Telefonunuzu bilgisayara bağlayın ve cihaz hafızasına erişebileceksiniz sonra indirdiğiniz rom dosyasını telefon hafızasına atın ve kablo bağlantısını kesip twrp den install butonuna bas rom zipini seçin ve install yapın, tamamlandı dedikten sonra sol altta wipe cache dalwik var ona bas ve reboot system yap cihaz 5 dk da yeni rom ile açılacaktır Hayırlı Olsun

Üst Alt