Rom eu rom harikalıkları

volkanefe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özbakar
Cihazım
Mi 9
Meslek
Memur
Konular
1
8 10 ay sonra tekrar eu Rom a döndüm çok fark var bundan sonra uzun bir sure eu güncellemesi bile yapmasammi diye düşünüyorum bir ilgic detay pubg de dikiz atışta gecikme sorunu vardı bir çok kişinin şikayetidir bu o sorun bile kalktı şıkır şıkır (eu stabil cihaz mı 9)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hani o pil durumu sorgulamaya girdiğinizde en altta pil tüketen diğer diye bi bölüm var yuzde 10 ila 13 arasında olurdu hep 6.40 6.50 yi geçmiyor pil tüketim yüzdesi

8 10 ay sonra tekrar eu Rom a döndüm çok fark var bundan sonra uzun bir sure eu güncellemesi bile yapmasammi diye düşünüyorum bir ilgic detay pubg de dikiz atışta gecikme sorunu vardı bir çok kişinin şikayetidir bu o sorun bile kalktı şıkır şıkır (eu stabil cihaz mı 9)

Hani o pil durumu sorgulamaya girdiğinizde en altta pil tüketen diğer diye bi bölüm var yuzde 10 ila 13 arasında olurdu hep 6.40 6.50 yi geçmiyor pil tüketim yüzdesi batarya sağlığım yüzde 77 yani 2500 mah bataryam yüzde 96 97 lerde iken global rom ile wifi de 10 saat ekran süresi alıyordum

Son düzenleme:

furkanss284

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
redmi note 8pro
Konular
3
Cihazınız nedir? Amacınız ekran süresini arttırmak ise AOSP rom kurun sonra beni etiketleyip konu açın :D
Yok ekran süresine pek takılmıyorum da :) ama romu denemek amaçlı bi bakiyim dedim bu sonuçlar mutlu etti, endonezya romunda da test amaçlı 14 saat almışlığım var ama telefonu çok kısıtlayarak elde ediyordum bu süreyi

4kado

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Yok ekran süresine pek takılmıyorum da :) ama romu denemek amaçlı bi bakiyim dedim bu sonuçlar mutlu etti, endonezya romunda da test amaçlı 14 saat almışlığım var ama telefonu çok kısıtlayarak elde ediyordum bu süreyi
Çoğu xiaomi modelinin bataryası yoğun kullanımda bile 1 günü rahatlıkla çıkarıyor. Bu durumda, hem stabil ve güncel hem de daha fazla özellikler sunan xiaomi.eu romunu kullanmamak için mantıklı bir neden göremiyorum. Gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. :)

ıhlamur

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
erca
Cihazım
9t pro
Konular
36
Eu rom'un bana göre en iyi özelliklerinden bir tanesi, son derece sadeleştirilmiş, gereksiz ve ram/batarya kullanımına sebebiyet veren uygulamalardan arındırılmış bir şekilde kullanıcıya sunulmasıdır. Güvenilir ve düzenli olarak güncelleme alması da diğer önemli özelliklerinden bir tanesi.

Ben de sizin gibi, merak edenlerin bu romu (özellikle stable versiyonu) kullanmasını kesinlikle tavsiye ederim.
Tüm herşey kapalı minimum 2.6 ram kullanımı alıyorum hocam anlamadım bu durumu

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Kullandığın rom sürümü nedir hocam ?

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Aslan568 (etiketleyemeyi bilmiyorum forumda yeniyim) hocama sonsuz kez teşekkür ederim. Endonezya romundan, eu roma geçtim hiç bu kadar fark ediceğini düşünmezdim. Bu ekran süresini parlaklık %30 seviyelerinde ve sadece sosyal medya günlük kullanım ile aldım, güç tasarrufunu sadece şarj %20 ye geldiğinde açtım. Ve cidden bayıldım roma, tereddüt yaşayanlar hiç yaşamasın bence. Garantili olsaydı cihaz, garantisini bozar yine geçerdim bu roma. Herkese teşekkürler
Kaç aylık bir cihaz kullanıyorsunuz. Model nedir? Süreler çok güzel.

Üst Alt