Soru Eu Rom Hakkında Sorular

• Konbuyu başlatan rukA
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 535

rukA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Ziraat Mühendisi
Konular
19
Birkaç gün önce cihazımdaki bootloader kilidimin süresi doldu. Şu an kilidi kaldırıp Eu rom'u denemek istiyorum fakat aklımda birkaç soru var.

1- Eu Rom Mi flash tool üzerinden güncellebiliyor mu yoksa TWRP indirmek zorunda mıyım?
2- Haftalık güncellemeler cihaz içerisindeki sistem güncelleyeciden olabiliyor mu yoksa illa TWRP yoluyla mı?
3- 9.10.31 sürümünün changelog kısmında "DELAYED DEVICES" ibaresi adı altında "HMK20" yazıyor. Romun bu sürümünü telefonuma kuramayacağım anlamına mı geliyor?(Cihazım mi 9T)
4- TWRP adı altında bir sürü dosya var geliştiricilerin işi galiba, bunlar arasındaki farklar nedir? Mi 9T cihazıma hangisini kurmam benim için daha iyi olur.

Teşekkürler, iyi forumlar...

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Birkaç gün önce cihazımdaki bootloader kilidimin süresi doldu. Şu an kilidi kaldırıp Eu rom'u denemek istiyorum fakat aklımda birkaç soru var.

1- Eu Rom Mi flash tool üzerinden güncellebiliyor mu yoksa TWRP indirmek zorunda mıyım?
2- Haftalık güncellemeler cihaz içerisindeki sistem güncelleyeciden olabiliyor mu yoksa illa TWRP yoluyla mı?
3- 9.10.31 sürümünün changelog kısmında "DELAYED DEVICES" ibaresi adı altında "HMK20" yazıyor. Romun bu sürümünü telefonuma kuramayacağım anlamına mı geliyor?(Cihazım mi 9T)
4- TWRP adı altında bir sürü dosya var geliştiricilerin işi galiba, bunlar arasındaki farklar nedir? Mi 9T cihazıma hangisini kurmam benim için daha iyi olur.

Teşekkürler, iyi forumlar...
1 TWRP
2 TWRP üzerinden
3 En doğru şekilde nun sitesinden takip etmek
4 Recovery - [Android Q] Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-1031 Tek Tuş Yükleme Aracı

rukA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Ziraat Mühendisi
Konular
19
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

vezzeyf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Mi
Konular
15
Ottoman hocam bende normal twrp yüklü. Tek tuşla yükleme aracı twrp'ye nasıl geçiş yapabilirim?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Ottoman hocam bende normal twrp yüklü. Tek tuşla yükleme aracı twrp'ye nasıl geçiş yapabilirim?
Aracın içindeki twrp img dosyasını alıp, telefona atarak aşağıdaki konu üzerinden yapabilirsiniz hocam.

vezzeyf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Mi
Konular
15
Aracın içindeki twrp img dosyasını alıp, telefona atarak aşağıdaki konu üzerinden yapabilirsiniz hocam.
Hocam çok teşekkür ederim oldu.

vezzeyf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Mi
Konular
15