Soru Eu rom güncelleme

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Arkadaşlar ilk defa eu beta kurdum son sürümdeyim. Miuipro da yeni güncel rom gelince sıfırdan kuruyordum romu. Eu beta da ayarlar - sistemgüncelleme kısmından güncelleme geliyor mu ordan direk güncelleme yapabilir miyim güncelleme geldiğinde?

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
aynen o bölümde güncelleme gelir indire tıklarsın. indirdikten sonra yükle tıkladığın zaman ise cihaz kurtarma modunda başlatıp paket yüklenecek uyarısı verir onay verirsen twrp de yeniden açılır..

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
aynen o bölümde güncelleme gelir indire tıklarsın. indirdikten sonra yükle tıkladığın zaman ise cihaz kurtarma modunda başlatıp paket yüklenecek uyarısı verir onay verirsen twrp de yeniden açılır..
Teşekkür ederim hocam

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Arkadaşlar ilk defa eu beta kurdum son sürümdeyim. Miuipro da yeni güncel rom gelince sıfırdan kuruyordum romu. Eu beta da ayarlar - sistemgüncelleme kısmından güncelleme geliyor mu ordan direk güncelleme yapabilir miyim güncelleme geldiğinde?
Güncelleme geldiği zaman zaten uyarı verir onaylarsin otomatik yükler. Zaten yakında kendiniz twrpden kurmaya başlarsıniz. Çok eğlenceli oluyor :)

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Güncelleme geldiği zaman zaten uyarı verir onaylarsin otomatik yükler. Zaten yakında kendiniz twrpden kurmaya başlarsıniz. Çok eğlenceli oluyor :)
Hocam sayısız rom kurdum sayısız modül denedim baya tecrübem var eu romu ilk defa denedim denemediğim bi eu kalmıştı sanırım doğru yolu buldum sonunda

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam sayısız rom kurdum sayısız modül denedim baya tecrübem var eu romu ilk defa denedim denemediğim bi eu kalmıştı sanırım doğru yolu buldum sonunda
Açıkçası bende siz gibiyim. Her romu denedim en son eu ya çakılı kaldım. Gerçekten güzel stabil rom yapmışlar.

Oyla:

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
Açıkçası bende siz gibiyim. Her romu denedim en son eu ya çakılı kaldım. Gerçekten güzel stabil rom yapmışlar.
eu rom global stabilde kendi güncelleme geliyor mu hocam güncelleyici üzerinden ?

Oyla:

dreamby43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
mi 5 s plus
Konular
4
güncellemeden sonra magisk tekrar kurmak lazım...şuan 19.2 ..

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Ben romu eu sayfasından indirip wipe yapmadan direk flaşlıyorum twrp den çıkmadan hemen magisk sok sürümde flaşlayıp reboot yapıyorum

Oyla:
Üst Alt