Yardım Eu rom güncelleme sonrası root problemi

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu Rom beta 9.11.7
Telefon Modeli
Mi 8 lite
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba

Eu romda bir üst sürüme güncellemek için dalvik/art cache yapıp twrp den yeni sürümü seçip cihazı güncelledimvfakat açıldığında magisk manager da magisk yüklü değil şeklinde belirtiyor
yükle dediğimde şu hata çıkmakta 20.1 (20100 )

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

magiskte güncelleme öncesi modüller vardı modülleri ve ayarları kaybetmeyerek nasıl geri root yapabilirim ? magisk manager silmeden tekrar flashlamalı mıyım ya da silip mi ?
ayrıca edxposed ve modüllerde yüklü onda da hata veriyor, oda magisk kaynaklı mıdır ? görüntüyü ekliyorum

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Magisk sisteme gömülü olduğu için güncelleme yapınca silinir normal, twrp girin, magisk tekrar flashlayip yeniden başlatın, modüller geri gelecektir. Çünkü data silmemișsiniz

Oyla:

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Magisk sisteme gömülü olduğu için güncelleme yapınca silinir normal, twrp girin, magisk tekrar flashlayip yeniden başlatın, modüller geri gelecektir. Çünkü data silmemișsiniz

hızlı dönüşünüz için teşekkürler , magisk 20.1 (20100 ) olarak ineni flashlıycam değil mi

Oyla:

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17

yaptım yüklendi teşekürler, fakat xposed ta halen sıkıntı devam ediyor , bilginiz var mı onla ilgili

Edit : şu şekilde çözebildim problemi sonradan başkalarının başına gelirse çözüm olsun diye belirtiyim ; önce edxposed yüklemesini kaldırdım sonra magiskten xposed modüllerini kaldırdım, reboot yapıp magisk modülleri tekrar yükledim reboot yapıp edxposed uygulamasını kurdum düzeldi

ayrıca magisk te bazı modüller içinde aynısını yapmam gerekti, Dolby Atmos ve JamesDSP diğer modüllerde sıkıntı yaşamadım

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt