Yardım Eu Rom Güncelleme Hk.

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
Evet. Herhangi bir programa gerek yok. Varsa eğer fastboot eu romu indirin. Eu romu klasöre çıkartın. Telefonu fastboot moduna alın ve bilgisayara bağlayın. İlk kez eu rom kuruyorsanız: Windows-first-install...CMD

Güncelleme yapacaksanız:
Windows-update...cmd

Çalıştırın. Tamamdır.
Teşekkür ederim. Yani organgefox twrp falan hiç gerek yok, verileri silmeden hemde fastboot ile yapabiliyoruz. Bana yapılmaz demişti birisi forumda yanlış bilgi verilmiş demekki :)

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Teşekkür ederim. Yani organgefox twrp falan hiç gerek yok, verileri silmeden hemde fastboot ile yapabiliyoruz. Bana yapılmaz demişti birisi forumda yanlış bilgi verilmiş demekki :)
Evet ama sizin telefona ait fastboot Eu rom yayınlanmışmı diye kontrol edin. Belki yoktur. Benim telefonuma hem recovery hem fastboot rom yayınlanıyor.

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
Evet ama sizin telefona ait fastboot Eu rom yayınlanmışmı diye kontrol edin. Belki yoktur. Benim telefonuma hem recovery hem fastboot rom yayınlanıyor.
Merhaba hybrit yazıyor benim rom için kurdum çok sağolun

coldfire

Herkes kendi ateşini başkasının Cehenneminde sınar
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gölpinar
Cihazım
poco F5
Konular
7
çağrı kaydı eurom da kalktı mı 14 de

draqkin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Meslek
Dr.
Konular
5
evet ben de yapamıyorum forumlarda araştırdım bulamadım otomatik kaydetme yok şuanda
Sadece ayar kısmı eksik. Daha önceki birkaç romda da aynı durum var. uygulamayı kurup kaydetmeyi açıp sonra kaldırabilirsiniz uygulamayı. Daha önceki romda kayıt açıksa ve üstüne dirty install yaptıysanız ondan otomatik kayıt açıktır. Yeni kuranlar için bu uygulamayı kurup kaydetmeyi ayarlayabilirler.

Ekli dosyalar

• MiuiCallRecorderSettings.apk
    8,4 KB · Görüntüleme: 8

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
yar kısmı eksik. Daha önceki birkaç romda da aynı durum var. uygulamayı kurup kaydetmeyi açıp sonra kaldırabilirsiniz uygulamayı. Daha önceki romda kayıt açıksa ve üstüne dirty install yaptıysanız ondan otomatik kayıt açıktır. Yeni kuranlar için bu uygula
Sadece ayar kısmı eksik. Daha önceki birkaç romda da aynı durum var. uygulamayı kurup kaydetmeyi açıp sonra kaldırabilirsiniz uygulamayı. Daha önceki romda kayıt açıksa ve üstüne dirty install yaptıysanız ondan otomatik kayıt açıktır. Yeni kuranlar için bu uygulamayı kurup kaydetmeyi ayarlayabilirler.
Düzenleme yapıp tekrar paylaştılar sanırım onu kurdum düzeldi bende

Üst Alt