İnceleme EU rom dan HyperOs - MiuiTN 2.2 - Elite rom deneyimleri

Drxx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okyay
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Konular
1
iki dosyayıda aynı klasöre koyup açtığınızda tek dosya olarak çıkacak onu fastboot tan kurabilirsiniz ... yeni sürümlerini kontrol edin daha kararlı sürümleri olabilir

canacar2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
Xiaomi Mi 10t
Meslek
Üniversite yazılım
Konular
4
iki dosyayıda aynı klasöre koyup açtığınızda tek dosya olarak çıkacak onu fastboot tan kurabilirsiniz ... yeni sürümlerini kontrol edin daha kararlı sürümleri olabilir
Sağolun hocam kurdum denedim aşırı iyi yeni surumler gelmiş tek bir sorun var dfps nasıl kapatacağım YouTube videolar bir anda 30 FPS ye düşüyor

Drxx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okyay
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Konular
1
o sorundan telegram gruplarında da bahsediliyor ama detayını bilemiyorum .. ben android auto ve samsung watch kurulumu yapamadığım için 2nci port ta bıraktım bir daha kurmadım hangisini kurdunuz deneyimlerinizi alabiliriz

canacar2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
Xiaomi Mi 10t
Meslek
Üniversite yazılım
Konular
4
o sorundan telegram gruplarında da bahsediliyor ama detayını bilemiyorum .. ben android auto ve samsung watch kurulumu yapamadığım için 2nci port ta bıraktım bir daha kurmadım hangisini kurdunuz deneyimlerinizi alabiliriz
Hocam OS1.0.24.2.2 dev sürümünü kullanıyorum hâlen gayet başarılı batarya konusunda ama geliştirme aşamasında olduğu için hala bir kaç eksiği mevcut mesela en önemlisi YouTube vb 30 FPS e düşüyor video kilit ekranı özelleştirmesi çok güzel ama kilit ekranından ana ekrana geçerken sanki tema kullanıyorsunda böyle bir takılma mevcut onun haricinde Türkçe dil desteği yok ve maalesef bazı yerler çince olarak geliyor özellik bakımından baya artısı var dynamic adaya benzer bir şarj animasyonu ve sessize alıp geri çıkarma gibi bir olayı da var arka kapağa çift tıklama da SS alma sessize alma kamera açma gibi özellikler gelmiş uygulamalara giriş çıkış aşırı eğlenceli iPhone kullaniyorsun hissiyatini sağlamış görünüyor ama bunun gerçek official versiyonu çıkana kadar sanırım kullanmayacağım 2 3 güne değiştirir gibiyim hocam sizce hangi romu kullanmalıyım içinde miui kamerası olan ve özelleştirme açısından iyi olan bir rom arayışı içindeyim yardımcı olursanız sevinirim

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
Sevgili Drxx hocam telegram linkini özelden verme imkanınız olursa sevinirim. Deneyimlerini paylaştığınız içinde ayrıca teşekkürlerimi sunarım..

Üst Alt