Yardım EU rom bildirim sorunu (cihaz satılık)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Konuyu tekrar açıyorum çünkü yönetici arkadaş konuyu ''çözüldü'' şeklinde güncelledi ama konunun çözüldüğü falan yok.

Bu bildirim probleminden illallah ettim artık. Tam çözüldü tamam bildirimler geliyor artık derken yeni fark ettim pil azalınca bildirimler gelmemeye başlıyor. Örneğin şuan şarjım %8 ve ekranı kapatıp 10dk bekleyince bildirim gelmiyor whatsapp a giriyorum öyle geliyor ama 4G de sorun yok. Cihaz kendini pil tasarrufuna da almıyor kontrol ettim tüm ayarlar vs. hepsi aynı ama pil azalınca wifi de bildirimler gelmiyor.

Ayrıca tek tek sayamıcam ama cihazın tüm bildirim ayarları yapılı yani arka planda başlat vs. gibi önerilere gerek yok hepsi sorunsuz ve yapılı.

Bu arada cihazı satıyorum. Cepporttan alınma KVK garantili siyah 4/64 2-3 ay oldu alalı tertemiz hiç bir çizik vs. yok. İlgilenenler özel mesaj atarsa sevinirim. Ben artık yıldım bu saçma bildirim sorunundan daha fazla katlanamıcam vaktime yazık gider 3-5 kuruş fazla verir samsung alır keyfime bakarım zibilyon tane saçma sorunla uğraşmaktan, ayar yapmaktan usandım.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Miui flash tool ile orjinal global romu yüklemeyi deneyin. Developer veya stabil deneyebilirsiniz. Şarji %20 nin altına düşürmek zaten batarya sağlığı açısından iyi değil. Ama sonuçta acil durumlarda bildirimler önemli. Yazılım hatasından dolayı batarya azalınca cihaz kendini tasarrufa alıyor ama bunu siz göremiyor olabilirsiniz. O yüzden stock romları flash tool ile denemekte fayda var diye düşünüyorum. Kolay gelsin

Son düzenleme:
Oyla:

WarLox

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mİ6
Meslek
Yazılım Geliştirme Uzmanı - Developer
Konular
1
Son uygulamalar menüsünden istediğiniz uygulamanın üzerine basılı tutun, kilit işaretine dokunun, bildirim sorunu düzelecektir.

Oyla:

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Son uygulamalar menüsünden istediğiniz uygulamanın üzerine basılı tutun, kilit işaretine dokunun, bildirim sorunu düzelecektir.
Dostum yıllardır xiaomi telefon kullanıyorum. Sırf böyle basit ve gereksiz tavsiyeler gelmesin diye konuya da tüm bildirim ayarları yapılı diye yazdım. Bu söylediğini aylar önce telefonu ilk aldığımda yaptım zaten sonuç? bildirim sorunu falan çözülmüyor bu kadar basit.

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Konuyu tekrar açıyorum çünkü yönetici arkadaş konuyu ''çözüldü'' şeklinde güncelledi ama konunun çözüldüğü falan yok.

Bu bildirim probleminden illallah ettim artık. Tam çözüldü tamam bildirimler geliyor artık derken yeni fark ettim pil azalınca bildirimler gelmemeye başlıyor. Örneğin şuan şarjım %8 ve ekranı kapatıp 10dk bekleyince bildirim gelmiyor whatsapp a giriyorum öyle geliyor ama 4G de sorun yok. Cihaz kendini pil tasarrufuna da almıyor kontrol ettim tüm ayarlar vs. hepsi aynı ama pil azalınca wifi de bildirimler gelmiyor.

Ayrıca tek tek sayamıcam ama cihazın tüm bildirim ayarları yapılı yani arka planda başlat vs. gibi önerilere gerek yok hepsi sorunsuz ve yapılı.

Bu arada cihazı satıyorum. Cepporttan alınma KVK garantili siyah 4/64 2-3 ay oldu alalı tertemiz hiç bir çizik vs. yok. İlgilenenler özel mesaj atarsa sevinirim. Ben artık yıldım bu saçma bildirim sorunundan daha fazla katlanamıcam vaktime yazık gider 3-5 kuruş fazla verir samsung alır keyfime bakarım zibilyon tane saçma sorunla uğraşmaktan, ayar yapmaktan usandım.
Pil o kadar azalınca, tasarruf moduna geçiyor olabilirmi?
Tasarruf moduna geçince arka plan işlemlerini durduruyor olabilirmi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca kaça satıyorsunuz?

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Ayarlar pil uygulama pil tasarrufu menüsüne girip bildirim gelmesini istediğimiz uygulamayı "kısıtlama yok" diye seçeceğiz. Cihazda problem yok ve adamlar gayet ince şeyler düşünüp güzel özellikler eklemişler,problem cihazı kullanamayanda
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Pil o kadar azalınca, tasarruf moduna geçiyor olabilirmi?
Tasarruf moduna geçince arka plan işlemlerini durduruyor olabilirmi?

Ayrıca kaça satıyorsunuz?
Zaten öyle görünüyor şarj azaldığı için pil tasarrufuna alıp bir süre sonra arka planda wlan bağlantısını kısıtlıyor ama cihazda pil tasarrufu kapalı yani pil tasarrufuna geçse de bunu kapatabilsek amenna ama hem pil tasarrufuna geçiyor hemde bunu sana göstermiyor sistem arka planda kendi yapıyor. Açıkçası uğraşılacak işler değil gerçekten. Mi8 lite vardı bu saçma sorunlar yüzünden satıp bir şans daha verdim xiaomi ye ama pişman oldum açıkçası. Şimdi uğraş da rom yükle başka işin yok bir bildirim için saatlerini harca.

Ayarlar pil uygulama pil tasarrufu menüsüne girip bildirim gelmesini istediğimiz uygulamayı "kısıtlama yok" diye seçeceğiz. Cihazda problem yok ve adamlar gayet ince şeyler düşünüp güzel özellikler eklemişler,problem cihazı kullanamayanda
Yani cidden insanın sabrının sınırlarını zorluyorsunuz. Yok yani sinirlenmiyim diyorum da bu kadar da olmaz yahu yapılı diyorum yapılı ben ilk defa xiaomi kullanmıyorum aklına gelebilecek hatta gelemicek tüm ama tüm bildirim ayarları yapılı bunu anlamak ne kadar zor olabilir? bir de üstüne cihazı kullanamayanlar gibi komik bir laf ediyorsun. Bizim millet kraldan çok kralcı olmayı ne çok seviyor ya sorunlu işte kardeşim xiaominin yazılım olayı sorunlu bu kadar basit. Kabul et yada etme ne yaparsan yap umurumda değil ama şuçu da kullanamıyorsunuz diye kullanıcılara atma.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Evet, siz her şeyi yapmış olmanıza rağmen bildirim sorunu yaşıyorsunuz ve bu nedenle de cihazınızı satmak istiyorsunuz....
Size akıl vermek kimsenin haddine olmadığından konuyu kapatıyorum....Lütfen Satış bölümüne cihazınızın satılık olduğunu yazıp, satılık konusu açın....

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt