Soru Eu beta rom ekran içinde ekran

manyak3351

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
F2 PRO
Konular
4
Beyler mi6 cihazimda eu beta rom var 9.7.11 sürümü ekran içinde ekran özelliğini onceki beta surumlerinde sorunsuz kullaniyordum 7.4 ve 7.11 surumlerinde örneğin YouTube vanced ana ekrana dönünce video sorunsuz kucuk ekrana geciyor yada cromda ekrani oynata biliyorum ama uzerindeki ekran buyutme veya baska islem yapamiyorum altaki ekrana tikliyor altinda baska uygulama varsa onu açıyor yada çift tikladigimda ekran kapniyor kucuk penceredeki buyutme vs calismiyor yardimci olabilirmisiniz ?

Eu beta 9.7.18 sürümü ile sorun halledilmiş arkadaşlar guncelleyerek deneye bilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-07-12-16-59-03-348_com.chrome.beta.jpg
    Screenshot_2019-07-12-16-59-03-348_com.chrome.beta.jpg
    516 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Beyler mi6 cihazimda eu beta rom var 9.7.11 sürümü ekran içinde ekran özelliğini onceki beta surumlerinde sorunsuz kullaniyordum 7.4 ve 7.11 surumlerinde örneğin YouTube vanced ana ekrana dönünce video sorunsuz kucuk ekrana geciyor yada cromda ekrani oynata biliyorum ama uzerindeki ekran buyutme veya baska islem yapamiyorum altaki ekrana tikliyor altinda baska uygulama varsa onu açıyor yada çift tikladigimda ekran kapniyor kucuk penceredeki buyutme vs calismiyor yardimci olabilirmisiniz ?
Hocam sürüm ile alakalı ya eski sürüme gecin yada bi hafta bekleyin derim :)

Oyla:

Şahin_3261

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TUNA
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Bende böyle bir konu açmıştım ancak dönen olmadı sıkıntı şuan devam ediyor ve yapacak bir şey yok gibi gözüküyor

Oyla:

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
11
Aynı sorun 7.11 ile de devam ediyor . Video ile geribildirim yaptım bakalım yeni sürüm ile düzelecek mi.

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Aynı sorunu ben de yaşıyorum youtube vanced veya google de ekrana basınca sanki ekran yokmuş gibi arkadaşi ikonlara dokunuyor

Oyla:
Üst Alt