MIUI 12 [EU Beta] [20.6.4] Mi Note10/ Mi Note 10 Pro

hakanyigit27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur Karahan
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
1
Global romdan Temiz kurulum ile bu romu kurdum. ilk gözlemlerim oldukça güzel ve beklediğimden daha stabil olması oldu. Öyle söylendiği kadar kasma, takılma yok süper wallpaper da dahil herşeyi full kurdum ve oyun oynadım rahatsız edici bir sıkıntı/problem görmedim. Kurmak isteyenlere tavsiye eder miyim? Evet, ederim

MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Son güncellemede 108mp kamera çekimi ile ilgili problem var mı?

miuisiz19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erkan
Cihazım
mi9 t
Konular
2
Global romdan Temiz kurulum ile bu romu kurdum. ilk gözlemlerim oldukça güzel ve beklediğimden daha stabil olması oldu. Öyle söylendiği kadar kasma, takılma yok süper wallpaper da dahil herşeyi full kurdum ve oyun oynadım rahatsız edici bir sıkıntı/problem görmedim. Kurmak isteyenlere tavsiye eder miyim? Evet, ederim

MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam kamerada iyileştirmeler var mı.

yakuphitget

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 10 t pro
Konular
3
Temiz kurulum yaptım ve bana göre biraz daha geliştirilmesi gerekiyor , ultra pil tasarruf moduna girip çıkınca Google play market kayıp oluyor telefonu yeniden başlatınca geliyor , arayüzü çok iyi ama biraz daha geliştirilmesi lazım takılma olmasa da kasmalar yaşanıyor nadir olsada , pil performansı tam bakamadım yarın bakacağım , telefonda hafif ısınmalar oluyor eskiden böyle ısınma hissetmezdim , ekran kaydetici tam stabil değil kaydetmeye basınca donuyor ekranı aç kapa yaptıktan sonra kendine geliyor , kamerada 108 modu çalışmıyor ama diğer özellikler eskisine göre çok iyileştirilmiş genel olarak deneyimlerim iyi rehberi haxırladığın için çok teşekkür ederim kolay gelsin .

serkankocyigit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Selamlar herkese .. beta güncellemesini kurdum acıkcası sanki bu kurulumun bitmesi anı itibariyle kendimi yepyeni bir telefon almış gibi hissetmedim desem yalan olur. Gerçekten kullanıcı deneyimi cok değiştirilmiş ve kolaylastırılmıs ekran ın neresinden cekerseniz oradan bir baska ozelliğini acıp kapatabiliyorsunuz. incelemeyi birazdan yazarım

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Selamlar herkese .. beta güncellemesini kurdum acıkcası sanki bu kurulumun bitmesi anı itibariyle kendimi yepyeni bir telefon almış gibi hissetmedim desem yalan olur. Gerçekten kullanıcı deneyimi cok değiştirilmiş ve kolaylastırılmıs ekran ın neresinden cekerseniz oradan bir baska ozelliğini acıp kapatabiliyorsunuz. incelemeyi birazdan yazarım
Kamera 108mp çalışıyor mu?

Üst Alt