Yardım Eski sürümü yüklesem galeri silinir mi

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Ayrıca normal güncelleme yani sizin düşündüğünüz yolla yapılan güncelleme ile dosyalarınız asla silinmez rahat olun.
Arkadaşım yanlış bilgilendirme yapmıyalım lütfen. Normal yolla yapılan güncelleme ile dosyaların asla silinmez demişsin. Bunu neye dayanarak diyorsun. Ben Global Betadan Global Stabil roma geçmiştim normal yolla. Tüm resimlerim dosyalarım silinmişti. Arkadaş için belki çok önemli resimleri olur mesela benim çocuklarımın resimleri gitmişti çok üzülmüştüm. Onunda aynı şeyleri yaşamasını istemem.

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
Arkadaşım yanlış bilgilendirme yapmıyalım lütfen. Normal yolla yapılan güncelleme ile dosyaların asla silinmez demişsin. Bunu neye dayanarak diyorsun. Ben Global Betadan Global Stabil roma geçmiştim normal yolla. Tüm resimlerim dosyalarım silinmişti. Arkadaş için belki çok önemli resimleri olur mesela benim çocuklarımın resimleri gitmişti çok üzülmüştüm. Onunda aynı şeyleri yaşamasını istemem.

sanırım yanlış anladınız ben global ya da beta detayına girmedim. normal şartlarda ota'dan gelen güncellemeler ile silinmez dedim, sanırım bu konuda tereddütü vardı, diğer hususta aksi bir beyanım olmadı.

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
sanırım yanlış anladınız ben global ya da beta detayına girmedim. normal şartlarda ota'dan gelen güncellemeler ile silinmez dedim, sanırım bu konuda tereddütü vardı, diğer hususta aksi bir beyanım olmadı.
Evet ben yanlış anlamışım kusuruma bakmayın.

Serhat.isingir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serhat
Cihazım
Mi5s
Konular
1
O zaman ben galerimdeki dosyaları ve pdflerimi bilgisayarıma yedekliyip bu basit güncelleme yöntemini deniycem.

Oluşan durumları buraya yazarım.

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Miui 8.5 stable versiyonu kullan kafan rahat etsin

Serhat.isingir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serhat
Cihazım
Mi5s
Konular
1
Evet beyler yaptım.

Keşke yapmasaydım.

Telefonun tüm verilerini iyi ki Pcye önceden yedekledim. Telefona miui9 yükledim başlıkta anlattığım yöntemle, yaklaşık yarım saatte reboot oldu ve tel açıldı. Şifreyi falan girdim sonra drive ekranına attı, fakat telefon çok yavaştı.
Drive ekranı beyaz bir görüntüyle açıldı sadece drive yazıyordu. Bu durum 2 dk kadar sürdü ben de restart yaptım ve bundan sonra telefon birdaha açılmadı zaten.

Telefon yaklaşık 10 dk boyunca açılmadığından ben de reboot menüyü açtım ve reboot etmek istedim.

Artık telefon 1 saattir açılış ekranında bekliyor. Sizce ne yapmalıyım?

Rahmetli mi oldu yoksa.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Evet beyler yaptım.

Keşke yapmasaydım.

Telefonun tüm verilerini iyi ki Pcye önceden yedekledim. Telefona miui9 yükledim başlıkta anlattığım yöntemle, yaklaşık yarım saatte reboot oldu ve tel açıldı. Şifreyi falan girdim sonra drive ekranına attı, fakat telefon çok yavaştı.
Drive ekranı beyaz bir görüntüyle açıldı sadece drive yazıyordu. Bu durum 2 dk kadar sürdü ben de restart yaptım ve bundan sonra telefon birdaha açılmadı zaten.

Telefon yaklaşık 10 dk boyunca açılmadığından ben de reboot menüyü açtım ve reboot etmek istedim.

Artık telefon 1 saattir açılış ekranında bekliyor. Sizce ne yapmalıyım?

Rahmetli mi oldu yoksa.
Hard reset işlemini yapmayı deneyebilir siniz hocam. Rehber - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Hard Reset [Fabrika Format] İşlemi • [Xiaomi Hard Reset]

Üst Alt