Yardım Eski sürüm

Mustafaa27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
10
Cihazım
Mi a3
Konular
3
Arkadaşlar merhaba. Teknoloji ile aram pek iyi değil. Telefon üzerinden bilgisayarsız nasıl eski sürümü yükleyebilirim.. Çünkü android 10 Mi A3 telefonumu mahvetti..

uludasdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mİ A3
Konular
1
Merhaba arkadaşlar tekrar kaşınıza bir rehberle çıktım. Bu rehber sayesinde benim gibi telefonlarını android 10 olan arkadaşlar bir şekilde android 9 dönmek istiyorlar ya da MIUI rom kurmak istiyorlar işte bu rehber tam size göre . Xiaomi 3. defa Android güncellemesini geri çekince ben dahil bazı arkadaşlar şu soruları soruyordu [ Ya nasıl stok android 9 a geri dönüş yapacağız ya da nasıl şimdi android sürüm 10 oldu nasıl MIUI kuracağız ] diye eminim çok sorular soruldu işte bu rehberdeki adımları takip ederseniz eğer kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Dip not: Hiç bir paylaşımı denemeden yapmadım yapmamda
------------------------------------------------------------------------------------------

1- Öncelikle telefonu fastboot moda alın
2-MIA3_MIUI_Fastboot_Flasher_v1.0.exe dosyasını
3- En son MIUI sürümünü

4- İndirdiğiniz xiaomi.eu_MIA3_20.1.16_R2_v11-9-BITNET.zip dosyasını masaüstüne klasöre çıkart seçeneğine basın
5- Çıkattığınız klasörün içine girin ve MIA3_MIUI_Fastboot_Flasher_v1.0.exe içine kopyalayın
6- MIA3_MIUI_Fastboot_Flasher_v1.0.exe Dosyasını çaıştırın xiaomi.eu_MIA3_20.1.16_R2_v11-9-BITNET içindeki firmware-update klasörünün içine bazı dosyalar eklenecek.
7- Son olarak telefon fastboot moddayken Flash_And_Format_Data.bat dosyasını çalıştırın.
8- Kurulum başlayacaktır müdahale etmeyiniz kurulum bittikten sonra press any key to continue yazısı çıktığı zaman herhangi bir tuşa basın
9- Android 9 MIUI hayırlı olsun ister MIUI kullanın isterseniz Mi Flash Tool ile stok android 9 rom kurun .
10- Stok Android 9 10.3.16.0.PFQMIXM
11- Önemli mutlaka oku: Mi Flash İle stok Android 9 kurulumu yapacak olan arkadaşlar mutlaka aşağıdaki komutları girsin.
12- Telefonu fastboot moda alın ve sırasıyla fastboot --set-active=a ve
fastboot getvar current-slot bu kmutları girin slotun a slotu olduğundan emin olun ayrıca Mi flash tool programından clean_all seçeneğini işaretleyip flashlayın

----------------------------------------------------------------------------------------------

--- Resimler ---

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

--- Sık Sorulan Sorular ---

Burası kesinlikle işini görür.

Oyla:

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
Hocam 10 yukleyenler memnunlar ne gibi sıkıntı olduki bana daha gelmedide

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Mustafaa27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
10
Cihazım
Mi a3
Konular
3
Bilgisayarsız olmuyor mu çünkü kaş yapayım derken göz çıkartırım. Bu konularda biraz şanssız sayılırım. Yine de çok teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende wifi sorunu oluştu. Bağlanamıyorum. Evde diğer telefonlar ve bilgisayar bağlanıyor. Ağı unut deyip tekrar denedim vs yinede olmadı. Sanki şebekede yani çekimde azaldı ama sorun yaratmıyor. En büyük sorunum wifi. Tapatalk ne. Ben pek anlamıyorum işin açıkcası. Ayrıca baya şikayet var. Ben bilsem güncellemezdim. Sürüm geri çekildi diyorlar. İnşallah yeni sürüm çabuk gelir.

Oyla:

mcmxx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet
Cihazım
Mi A3
Konular
2

Bu haliyle gelmemesi daha iyi, çok donuyor uygulamalarda, wifi zayıf, mobil şebeke daha da zayıf. Batarya süreleri saçmalıyor.

Oyla:

Mustafaa27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
10
Cihazım
Mi a3
Konular
3
Arkadaşlar sorunu kısmi olarak çözdüm. İnternetiniz TTNet ve modeminiz eski ise bağlanmıyor. Karşı komşumun modemine bağlandım. İşin enteresan tarafı bizim evde tek ben bağlanmıyorum. Evde netim olduğu halde komşudan bağlanıyorum. Son güncellemeyi yaptım. Telefonu yeniden başlattım bağlantı sorunum o an başladı. Şimdi kaldı şebeke sorunu.

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Arkadaşlar sorunu kısmi olarak çözdüm. İnternetiniz TTNet ve modeminiz eski ise bağlanmıyor. Karşı komşumun modemine bağlandım. İşin enteresan tarafı bizim evde tek ben bağlanmıyorum. Evde netim olduğu halde komşudan bağlanıyorum. Son güncellemeyi yaptım. Telefonu yeniden başlattım bağlantı sorunum o an başladı. Şimdi kaldı şebeke sorunu.
Geçmiş olsun hocam.

Oyla:

4JustMania

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yok
Cihazım
xiaomi 9
Konular
19
sakin android 10 yuklemeyin boyle rezalet bisey ben gormedim bu telefonu aldigima cok pismanim 9 idare eder eumix olani yukleyin 9 olan 10 a sakin gecmeyin berbat hatalar devam ediyor

Oyla:

Mustafaa27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
10
Cihazım
Mi a3
Konular
3
Oyla: