Soru EpicRom'daki sese yeniden kavuşmak?

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
Merhabalar,

EpicRom ile birlikte Miui arayüzünü deneyimlemiş, Dolby eklentisi ile sesi 2 katına çıkartmış ve bunu tatmış biri olarak, Android 9'a geçince Xiaomi'nin de cihazın sesini 8.0'dan bu yana kısması ve kalitesiz hale getirmesiyle birlikte (neden abi neden?! Mis gibi sesi varqdı bu cihaz kutudan ilk çıktığında!!) ses kısmında çok büyük bir boşluk yaşıyorum. Sırf bu sebeple Dap almayı bile düşündüm bir ara.

Sıkıntımı anlamıştır ve çoğu kişi yaşıyordur sanırım. Android 9'u seviyor ve kullanmak istiyorum, cihaza bu haliyle ses seviye ve kalitesini yükseltecek bir eklenti kurmamız mümkün müdür? (müzikler spotify'dan) Yardımınıza ihtiyacım var. :) Şimdiden teşekkür ederim.

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
Cihazınızı Magisk ile root'layıp, Viper4Android FX modülünü kurmalısınız.
Yapabilmem adına video linki var mı acaba? Bu işlere çok yabancıyım da, android 9 a nasıl magisk kurabilirim

Oyla:

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7
Hocam ben bunu magisk üzerinden kurdum ne gibi bir özellik katıyor acaba cihaza
Cihazda ses çok cizirtili çıkıyordu o yüzden yükledim bir artısı olurmu
Link kırıkmış, nasıl kurdunuz?

Oyla:

Sosis ve Salam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Mi A1
Konular
7
Cihazınızı Magisk ile root'layıp, Viper4Android FX modülünü kurmalısınız.
Hocam bir sürü ayar var, telefonun sesini daha çok kısıyor sanki pek anlamadım yada doğru ayarları yapamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Oyla:

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
Viper4 u kurdum magiskten fakat sesteki ekolayzır iyileştirmeleri dışında ses yüksekliği sağlamadı. Dolby atmos sesi neredeyse iki katına çıkarıyordu ama şu an pie için uyumsuz bir türlü kuramadım sinir bozucu.

Oyla:

mitux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
5
Viper4 u kurdum magiskten fakat sesteki ekolayzır iyileştirmeleri dışında ses yüksekliği sağlamadı. Dolby atmos sesi neredeyse iki katına çıkarıyordu ama şu an pie için uyumsuz bir türlü kuramadım sinir bozucu.
Pixel Experience Pie CAF kullanıyorum, ve Dolby Atmos sıkıntısız olarak çalışıyor. Stok romda denemedim fakat isterseniz Magisk modül linkini atabilirim.

Telegram: @mia1turkiye
Facebook:

Son düzenleme:
Oyla:

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
Pixel Experience Pie CAF kullanıyorum, ve Dolby Atmos sıkıntısız olarak çalışıyor. Stok romda denemedim fakat isterseniz Magisk modül linkini atabilirim.
Magiskin içinden Dolby diye aratinca tek bir modül çıkıyor hocam, onun da parantez içinde oneplus yazıyor indirdim yüklendi cihazı yeniden başlattım ama dolby açılınca program durduruldu hatası alıyorum..

Oyla:
Üst Alt