Rom Epic_Rom_MI MAX 2_MIUI9_8.2.8_Global_7.1 By Escobar1945

mharun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi A3
Meslek
Medya Koordinatörü
Konular
3
Geçmiş olsun

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

teşekkür ederim tekrar...

8.3.22 Beta sürümü yükledim.OTA güncellemelerinde 8.4.5 sistem güncellemesi gösteriyor sanırım. Bunu yapmalı mıyım ya da o kısmı nasıl kullanacağım.

bu arada rom efsane olmuş

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
teşekkür ederim tekrar...

8.3.22 Beta sürümü yükledim.OTA güncellemelerinde 8.4.5 sistem güncellemesi gösteriyor sanırım. Bunu yapmalı mıyım ya da o kısmı nasıl kullanacağım.

bu arada rom efsane olmuş
Sürümü yükseltmek senin elinde memnun isen biraz kullan roma alış sonrasında yeni güncelleme yi indirebilirsiniz ...
Yeni güncelleme aroma installer eklidir kurulum talimatlarını izleyerek kurabilirsin

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Arkadaşlar romun içine gömülü olan tugabrowserin chrome den ne farki var ?

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Arkadaşlar açıkcası tüm sayfaları uzun uzun okumaya üşendim fakat sorularım var. Cevaplamak isteyenler olursa memnun olurum. Epic Rom google cam içeriyor mu? İçeriyor ise kurmak isterim fakat rom da ufakta olsa sorun vb. şeyler var mı? Bu rom ne şekilde güncelleme alıyor, global yada developer güncellemelerinden ne farkı oluyor, artı eksisi varsa lütfen söyleyin. Şimdi başa döneyim; Epic Rom Google Camera içermiyorsa Google Cam içeren ve güncelleme alan başka bir rom var mı?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar açıkcası tüm sayfaları uzun uzun okumaya üşendim fakat sorularım var. Cevaplamak isteyenler olursa memnun olurum. Epic Rom google cam içeriyor mu? İçeriyor ise kurmak isterim fakat rom da ufakta olsa sorun vb. şeyler var mı? Bu rom ne şekilde güncelleme alıyor, global yada developer güncellemelerinden ne farkı oluyor, artı eksisi varsa lütfen söyleyin. Şimdi başa döneyim; Epic Rom Google Camera içermiyorsa Google Cam içeren ve güncelleme alan başka bir rom var mı?
Valla siz okumaya üşenmişsiniz, bende uzun ve detaylı yazmaya.... Belki yarın

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
İlk defa ebeveyn olmuş birisi olarak neredeyse kendimize ayıracak vaktimiz kalmadı hocam, bundandır tüm vakitsizlik, imkansızlık, üşengeçlik. :) Yoksa ben Max 2 cihazımda kimseye bir şey sormadan sizin hazırladığınız rehber konu ile bootloader/root/rom işlerini yapmıştım. Şartlar şu an bana pek müsait değil. Skorpi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
İlk defa ebeveyn olmuş birisi olarak neredeyse kendimize ayıracak vaktimiz kalmadı hocam, bundandır tüm vakitsizlik, imkansızlık, üşengeçlik. :) Yoksa ben Max 2 cihazımda kimseye bir şey sormadan sizin hazırladığınız rehber konu ile bootloader/root/rom işlerini yapmıştım. Şartlar şu an bana pek müsait değil. Skorpi
Teşekkür ederim, evet vakitsizlik gerçekten had safhada....Son cümleniz olan 'Şartlar şu an bana pek müsait değil' i pek anlayamadım?

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Konu sayfalarını tek tek okuyup araştırma yapmak için şartlarım pek müsait değil demiştim hocam. Skorpi Hatta bu işler gözümde öyle büyüdü ki kendime hayret ediyorum bu cihazın bootloader/root/rom işlerini nasıl yapmışım diye. :) Sırf daha güzel bir kameraya sahip olmak için (google cam) bu yazılımsal müdahele işleri dürtüklüyor beni.
[doublepost=1527640910,1527464655][/doublepost]Romun orjinal sitesinden 8.2.8 indirip yükledim fakat google cam yok üzerinde, hayal kırıklığı oldu benim için.

ozdemiraltuntas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özdemir
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Normal telefon kullanıcı olan beni bile bu yazışmalarınızdan sonra hiç anlamama rağmen çok heyecanlandırdığını söylemek ve ve hepinizi heyecanlandıran Skorpi hocamıza gayretli çalışmalarından dolayı tebrik ederim.

Bende yazdıklarını okudukça bir yerden başlamak istiyorum ama şu yazdıklarınıza o kadar yabancı kalıyorumki cesaretimi toplayıp start veremiyorum bile. Öncelikle sizden ricam telefonumun tüm ayarlarını daha sonra aynen yerine getirebilmem için hangi yedekleme programı ve nereye yüklemem gerektiğini yazarsanız en azından kaybolacak bilgilerim ve ayarlarım olmadığını bilerek cesaretle başlayabilirim diye düşünüyorum.

Ayrıca ücreti dahilinde bu işlemleri yapabilecek bir yer biliyorsanız tavsiye edermisiniz.

Şimdiden teşekkür ederim.

aRiSe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
Bence sayın Escobar1945 bir tane mi Max 2 alıversin sürekli rom güncellesin bakınız forumun en popüler konusu bu konu şuanda :D

Üst Alt