Rom Epic_Miui10_HMNote4X_8.12.13_Global_7.0_ByEscobar1945

crazyserkan3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
yok
Konular
5
Yedekten geriye yükleme yaptınız mı yedeginizde şifre var mıydı yada tam olarak ne yaptınız..

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam herşeyi sildim tam temizlik yaptım sizin romu kurdum boot ekranından sonra direk desenli kilit ekranı geliyor önceki kullandığım romlarda desen kilidi hiç kullanmadım anlamadım bende niye böyle oldu

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Hocam herşeyi sildim tam temizlik yaptım sizin romu kurdum boot ekranından sonra direk desenli kilit ekranı geliyor önceki kullandığım romlarda desen kilidi hiç kullanmadım anlamadım bende niye böyle oldu

Twrp sürümünüz nedir? Offical 3.2.3.0 olursa daha iyi olur..

crazyserkan3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
yok
Konular
5
Twrp sürümünüz nedir? Offical 3.2.3.0 olursa daha iyi olur..

Valla hocam twrp Orange fox vardı treble romları kurmak için lazımdı şimdi bir tane daha buldum başka hem treble hem treble olmayan romları kurabiliyormuşuz ama denemedim twrp ile mi alakalı diyorsunuz siz
Edit:Baktım pitch black official diyor hocam şuanki bunla da denemem lazım galiba

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Valla hocam twrp Orange fox vardı treble romları kurmak için lazımdı şimdi bir tane daha buldum başka hem treble hem treble olmayan romları kurabiliyormuşuz ama denemedim twrp ile mi alakalı diyorsunuz siz

Olabilir hocam treble rom dan miui ya dönüş yaptığınız için olabilir offical twrp.img sürümünü mevcut twrp üzerinden image yükleme yaparak guncelleyin sonra benim romu fleş edin sonucu buraya yazın lütfen...

crazyserkan3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
yok
Konular
5
Olabilir hocam treble rom dan miui ya dönüş yaptığınız için olabilir offical twrp.img sürümünü mevcut twrp üzerinden image yükleme yaparak guncelleyin sonra benim romu fleş edin sonucu buraya yazın lütfen...

Official twrp nerden bulabilirim hocam bide pc yok şuan bende telefondan halledebilir miyim

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Official twrp nerden bulabilirim hocam bide pc yok şuan bende telefondan halledebilir miyim

ben twrp için pc kullanmıyorum tercih meselesi direkt mevcut twrp üzerinden install bölümünde sağ alttaki bardan image yükle seçeneği ile beraber telefon da dahili hafızaya yada sd carda indirdiğiniz güncel img dosyasını seçerek yapabilirsiniz işlem esnasında size soru sorar ne bölümü olarak yükleme yapıyorsunuz diye sizde recovery tikini işaretleyerek işlemi yapabilirsiniz bu kadar basit....

crazyserkan3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
yok
Konular
5

ben twrp için pc kullanmıyorum tercih meselesi direkt mevcut twrp üzerinden install bölümünde sağ alttaki bardan image yükle seçeneği ile beraber telefon da dahili hafızaya yada sd carda indirdiğiniz güncel img dosyasını seçerek yapabilirsiniz işlem esnasında size soru sorar ne bölümü olarak yükleme yapıyorsunuz diye sizde recovery tikini işaretleyerek işlemi yapabilirsiniz bu kadar basit....

Çok teşekkürler hocam ilginiz için sonuçları burdan paylaşırım

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Ve ek olarak bir geri yedekleme noktası oluşturduğunuz da miui üzerinde aldığınız yedeğe ait romda kilit ekranı şifresi ve parmak izi okuyucu şifresi bulunmasın ki yeni rom kurulumu bittikten sonra aldığınız yedeği sorunsuz bir şekilde kurabilmeniz için,eğer şifre olduğunda yedeği geriye yüklendikten sonra sizden şifre soracaktır ve siz doğru şifre girseniz bile açılış yapamayacaksınız.. sadece küçük bir hatırlatma yapmak istedim....

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Çok teşekkürler hocam ilginiz için sonuçları burdan paylaşırım

rica ederim rahat olun her zaman buradayız müsait olduğum sürece her türlü yardım etmek için varız.....

crazyserkan3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
yok
Konular
5
Ve ek olarak bir geri yedekleme noktası oluşturduğunuz da miui üzerinde aldığınız yedeğe ait romda kilit ekranı şifresi ve parmak izi okuyucu şifresi bulunmasın ki yeni rom kurulumu bittikten sonra aldığınız yedeği sorunsuz bir şekilde kurabilmeniz için,eğer şifre olduğunda yedeği geriye yüklendikten sonra sizden şifre soracaktır ve siz doğru şifre girseniz bile açılış yapamayacaksınız.. sadece küçük bir hatırlatma yapmak istedim....

Bugüne kadar çok rom denedim ama hiç geri yükle yapmadım hocam önemli dosyaları SD karta atarım SD kart hariç hepsini siler temiz kurulum yaparım yedekleme yaparken hangilerini seçmek lazım bir sürü seçenek var

Üst Alt