Rom EPİC ROM PLUS Hennesy_7.3.30_v5.0.2_Twrp_ Xiaomi Redmi Note3 Mtk

austata

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Oğuz
Cihazım
Mİ Note 3
Konular
1
Merhabalar;
Bende de bu sürüm yüklü fakat İngilizce ve çincemi Japonca mı ne dilleri var sadece. Kendi PC uygulaması ile aldı bu güncellemeyi . boatloader kilidi de açık değil halen mesaj gelmedi . Eski sürüme geçmeye çalışıyorum telefonun içine atıp oda bana yeni sürüm eski sürüme müsade etmiyor . Ne yapmam gerekiyor , nasıl yapmam gerekiyor?

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Merhabalar;
Bende de bu sürüm yüklü fakat İngilizce ve çincemi Japonca mı ne dilleri var sadece. Kendi PC uygulaması ile aldı bu güncellemeyi . boatloader kilidi de açık değil halen mesaj gelmedi . Eski sürüme geçmeye çalışıyorum telefonun içine atıp oda bana yeni sürüm eski sürüme müsade etmiyor . Ne yapmam gerekiyor , nasıl yapmam gerekiyor?
Merhaba. hangi sürüm yüklü derken?
Cihazınız Redmi Note 3 MTK modelmi?
Önce bunları bir açıklığa kavuşturalim
Eğer cihazınız MTK model ise kullandığınız sürüm çin sürümü mu sadece çin sürümünde global dil Yok Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız eğer konuda flashtol ile rom yükleme anlatımı var oradan bakabilirsiniz..
Boatloader kilidi içinde başvuru yapınız 3 gün içerisinde onay mesajını geliyor ve yine konular içerisinde boatloader açma işlemleri anlatımı mevcut...

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

austata

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Oğuz
Cihazım
Mİ Note 3
Konular
1
Merhaba. hangi sürüm yüklü derken?
Cihazınız Redmi Note 3 MTK modelmi?
Önce bunları bir açıklığa kavuşturalim
Eğer cihazınız MTK model ise kullandığınız sürüm çin sürümü mu sadece çin sürümünde global dil Yok Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız eğer konuda flashtol ile rom yükleme anlatımı var oradan bakabilirsiniz..
Boatloader kilidi içinde başvuru yapınız 3 gün içerisinde onay mesajını geliyor ve yine konular içerisinde boatloader açma işlemleri anlatımı mevcut...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

austata

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Oğuz
Cihazım
Mİ Note 3
Konular
1
Bu durum kilit başvurusu yaptım dediğiniz gibi cevap bekliyorum ama bekleyene kadar telefonu nasıl Türkçe yapacağım

austata

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Oğuz
Cihazım
Mİ Note 3
Konular
1
Alt sürümede dönemiyorum telefonun içine rom yükleyerek

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Türkçe kullanmak istiyorsanız eğer flashtol ile rom yükleme olacak fakat miu 7 sürümleri mevcut bilginiz olsun PC Windows 7 64 bit olması daha iyi bu işlemi sorunsuz yapabilmeniz için...

austata

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Oğuz
Cihazım
Mİ Note 3
Konular
1
Türkçe kullanmak istiyorsanız eğer flashtol ile rom yükleme olacak fakat miu 7 sürümleri mevcut bilginiz olsun PC Windows 7 64 bit olması daha iyi bu işlemi sorunsuz yapabilmeniz için...

Tamam olur PC de Windows 7 miu7 rom u nereden bulabilirim flashtol yüklemesi ile ilgili bir anlatım varmı bildiğiniz , benim bulduklarım hep rootlu cihazlar için anlatılıyor

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16

teknoavcı06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ramazan
Cihazım
redmi note 3
Konular
0

6.12.1 FlashTool versiyonudur global port rom dur deneyip kullanın.. En. Miui com dan takip edebilirsiniz bu da konuya ait link incelersiniz.

hocam çokkkk teşekkür ederim iyiki varsınız kafayı yemek üzereydim bootloder kilidim kapalıydı uğraştım miu8 e yükseltmek için telefon kitlendi açılmadı mi suite kurdum ordan orjinal romu kurduk ingilizce nasıl türkçe yapacağım derken sizi buldum Allah razı olsun....

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
hocam çokkkk teşekkür ederim iyiki varsınız kafayı yemek üzereydim bootloder kilidim kapalıydı uğraştım miu8 e yükseltmek için telefon kitlendi açılmadı mi suite kurdum ordan orjinal romu kurduk ingilizce nasıl türkçe yapacağım derken sizi buldum Allah razı olsun....
Allah cümlemizden razı olsun ne demek burada yardımlaşmak amacı ile bulunuyoruz Bir faydamiz dokunduysa ne mutlu bana ve sizlere..
İyi forumlar dilerim....

Üst Alt