Rom Epic Rom 8.3.1

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Yükleyebildinizmi acaba, yenilikler varmı

Evet. Otadan indirdim, TWRP ile flashladım direk. İlk gözlemlerim gayet iyi gibi, bir hataya rastladım oda, ses & titreşim bölümünde zil tonu bildirim seslerine girdiğimde temalar açılıyor. Başkada bi hata görmedim, kullandıkça bilgi veririm.
[doublepost=1520235346,1520235248][/doublepost]
Otadan update geldi indirdim zip file is corrupt hatası alarak yükleyemedim. Sitesinde 8.3.1 güncellemesi de yok epic rom harika işler yapıyor ! :)
mi5s kullanıcısıyım.

Aynen bende şaşırdım. OTA'dan gelen güncelleme kendi sitelerinde gözükmüyor enteresan bişey ama şuan yükledim 8.3.1'i kullanıyorum. Çakma versiyonmu aceba bu :D

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Evet. Otadan indirdim, TWRP ile flashladım direk. İlk gözlemlerim gayet iyi gibi, bir hataya rastladım oda, ses & titreşim bölümünde zil tonu bildirim seslerine girdiğimde temalar açılıyor. Başkada bi hata görmedim, kullandıkça bilgi veririm.
[doublepost=1520235346,1520235248][/doublepost]

Aynen bende şaşırdım. OTA'dan gelen güncelleme kendi sitelerinde gözükmüyor enteresan bişey ama şuan yükledim 8.3.1'i kullanıyorum. Çakma versiyonmu aceba bu :D
Epicromun telegram grubu var oradan linkleri rahatlık ile görebilirsiniz. Ben yükledim pil yüzdesi rengi değişiyor azaldıkça farklı birşey görmedim daha

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mstfclk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa ÇOLA
Cihazım
mi5s
Meslek
Öğretmen
Konular
6

Bende birkaç kez indirmek istedim hep yüzde yetmiş civarında kesildi. yükleyim deneyemedim sonra vaz geçtim. bakalım sitede yayınlarlarsa ordan indirip denerim herhalde. Sizden deneyimlerinizin sonuçlarını bekliyeceğim . Teşekkürler.

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Epicromun telegram grubu var oradan linkleri rahatlık ile görebilirsiniz. Ben yükledim pil yüzdesi rengi değişiyor azaldıkça farklı birşey görmedim daha

Ben yanlışmı yükledim yoksa, ses bildirimlerinde hata yokmu sende? twrp ile önceki verisyonun üzerine direk flashladım. wipe cache yapmadan.

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Ben yanlışmı yükledim yoksa, ses bildirimlerinde hata yokmu sende? twrp ile önceki verisyonun üzerine direk flashladım. wipe cache yapmadan.
Hata yok bende genelde sessiz kullanıyorum şimdi denedim bildirim sesini sorunsuz ses geliyor

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Hata yok bende genelde sessiz kullanıyorum şimdi denedim bildirim sesini sorunsuz ses geliyor

Bildirim sesi normal bendede. Yanlış sordum herhalde, Ayarlar kısmında, Ses & Titreşim bölümünde , Zil Tonu& Bildirim Sesleri kısmında, altdaki sıralanan mesela Telefon zil sesi 'ne basınca Temalar açılıyor.

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Bildirim sesi normal bendede. Yanlış sordum herhalde, Ayarlar kısmında, Ses & Titreşim bölümünde , Zil Tonu& Bildirim Sesleri kısmında, altdaki sıralanan mesela Telefon zil sesi 'ne basınca Temalar açılıyor.
Ha evet aynı sorun bende de var

mstfclk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa ÇOLA
Cihazım
mi5s
Meslek
Öğretmen
Konular
6

Şimdi bende kurdum ve zil sesi seçmek için ses & titreşim bölümünde zil tonu bildirim seslerine girdiğimde temalar açılıyor. Başka bir sıkıntı çıkarsa yazarım.

Pcckoe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Xiaomi mı 5s
Konular
14
Bende direk temelar uygulaması yok batarya performansı hakkında bir şey diyemiyorum. Önceki roma göre bana gayet akıcı geldi neden bilmiyorum. 8.2.8 versiyonunda menü geçişlerinin bazı kısımlarında takılmalar mevcuttu. Bende de otadan indirme yarı kalıyordu gece tamamlanmış direk ota üzerinden kur dedim öyle kurdum arkadaşlar.

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Bildirim ekranında, whatsapp dan cevapla deyip mesajı gönderdikten sonra üst bar oldugu gibi kalıyor, geri tuşuna basmadan ana ekrana dönmüyor.

Gayet akıcı önceki versiyonlara göre menü geçişleri hoşuma gitti.

Üst Alt