Soru Epic Rom 8.1.18 Beta Güncellemesi

omerselkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 5S 128/4
Konular
9
Herkese Merhaba.
Epic rom 8.1.11 kullanıyorum. 8.1.18 yükleyen varmı? Birde Epic rom sitesinde 8.1.18 rom dosyasının altında "fix_epic-8.1.18" diye bir dosya var. o nedir bilen varmı kafam karıştı?

Mi5s

Tugrulxioami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi 5
Konular
13
Face id var epic rom da ama beta sürümünde global de bulunmuyor

Oyla:

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
Cihazım mi5 şuan epic rom 8.1.18 yüklü cihazda. 6 saat civarında ekran süresi alıyorum. Şimdiye kadar Miui Pro, Globe, Eu rom, ve birkaç tane daha rom denedim fakat şuana kadar en iyi olan (kendi görüşümdür , bana göre öyle ) epic rom. İster NS olsun ister face id olsun çok güzel bir rom. Kullandıklarım içinde en iyisi. Epic romdan sonra da Eu rom gelir. Denemeyenler varsa denemelerini tavsiye ederim. Eminim ki pişman olmayacaklardır.

Oyla:

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Cihazım mi5 şuan epic rom 8.1.18 yüklü cihazda. 6 saat civarında ekran süresi alıyorum. Şimdiye kadar Miui Pro, Globe, Eu rom, ve birkaç tane daha rom denedim fakat şuana kadar en iyi olan (kendi görüşümdür , bana göre öyle ) epic rom. İster NS olsun ister face id olsun çok güzel bir rom. Kullandıklarım içinde en iyisi. Epic romdan sonra da Eu rom gelir. Denemeyenler varsa denemelerini tavsiye ederim. Eminim ki pişman olmayacaklardır.
8.1.18 de kalın. Daha iyisini bulamazsınız ekran süresi olarak.

Mi 5S Epicrom Global Beta 8.1.25

Oyla:

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
XWORK hocam benim için ekran süresi 4 saat de olsa sıkıntı yok . Yeterli stabil bir arayüz ile akıllı telefon kullandığımın farkına varabileyim. Tamam şarj konusu önemli ama stabilite de çok önemli. Ayrıca kendime bir öz eleştiri yapıyorum ben tam bir yenilik hastasıyım diyebilirim. Bugün güncelleme çıksa hemen yükler denerim . Dayanamıyorumhaha--

Oyla:

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
Twrp yükleme konusu bütün telefonların alt başlığında mevcut aratırsanız daha rahat çözüm kavuşturursunuz hocam

ben twrp kurdum başlıklara göre twrp cihazın hafızayı görmedi, cihaz kafayı yedi bende fastboot mi flash kurulumu yaptm

Oyla:

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
ben twrp kurdum başlıklara göre twrp cihazın hafızayı görmedi, cihaz kafayı yedi bende fastboot mi flash kurulumu yaptm
Xiaomi Tools ile Twrp kurulumu yapın uygulama direk kendisi yüklüyor siz twrp.img dosyasını gösterdiğiniz zaman. 3.1.1.0 sürümü indirip deneyin

Oyla:
Üst Alt