Yardım Epic-rom 7.10.12 rom da shiftkey klavye takılıyor.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Mi 6 telefona dün epic rom 7.10.12 yi yükledim. Önceden de epic-rom 7.9.21 yüklüydü. Klavye olarak shiftkey kullanıyorum. 7.10.12 den sonra klavye donmaya başladı. Bunun sebebi ne olabilir ki?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam bende Titanium Backup ile uygulamaları geri çağırdığımda böyle bir sorunla karşılaştım. Titanum Backup ile Switfkey klavyeyi ve Switfkey factory settings'i yedekleyin; sonrasında silin uygulamayı cihazdan. Sonrasında Marketten Swiftkey'i indirin. Sonrasında Titanim Backup ile yedeklediğiniz uygulamaları geri yükleyin. Tekrar sorun yaşamamanız lazım. Ben hem Miui Pro romda hemde Epic romun bu haftaki sürümünde benzer durumu yaşayıp, bu şekidle çözdüm.

Bu arada Titanium Backup kurulması için sisteminiz rootlu olmalı.

Oyla:

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Hocam bende Titanium Backup ile uygulamaları geri çağırdığımda böyle bir sorunla karşılaştım. Titanum Backup ile Switfkey klavyeyi ve Switfkey factory settings'i yedekleyin; sonrasında silin uygulamayı cihazdan. Sonrasında Marketten Swiftkey'i indirin. Sonrasında Titanim Backup ile yedeklediğiniz uygulamaları geri yükleyin. Tekrar sorun yaşamamanız lazım. Ben hem Miui Pro romda hemde Epic romun bu haftaki sürümünde benzer durumu yaşayıp, bu şekidle çözdüm.

Deneyeyim o zaman.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19

Hocam sizce epic rom mu yoksa miui pro mu?

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam sizce epic rom mu yoksa miui pro mu?

Hocam Miui Pro romu 1 hafta kullandım İngilizce olarak. Epic romu ise uzun süredir kullanıyorum. Eğer Face id ve Quick Card olayı zorunlu değilse, kesinlikle Epic rom. Daha stabil, daha hızlı ve kullanımı daha sorunsuz. Miui Pro rom, biraz daha sorunlu. Uzun süre kullanmak için Epic rom, fakat özellikleri denemek için ise Miui Pro rom kurup, sonrasında tekrar Epic roma geçersiniz denedikten sonra.

Oyla:

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Hocam Miui Pro romu 1 hafta kullandım İngilizce olarak. Epic romu ise uzun süredir kullanıyorum. Eğer Face id ve Quick Card olayı zorunlu değilse, kesinlikle Epic rom. Daha stabil, daha hızlı ve kullanımı daha sorunsuz. Miui Pro rom, biraz daha sorunlu. Uzun süre kullanmak için Epic rom, fakat özellikleri denemek için ise Miui Pro rom kurup, sonrasında tekrar Epic roma geçersiniz denedikten sonra.
Sağolun hocam

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-10-14-21-16-31-031_com.android.settings.png
    Screenshot_2017-10-14-21-16-31-031_com.android.settings.png
    128,3 KB · Görüntüleme: 17
Oyla:
Üst Alt