Satış Endonezya üretimi global cihazlar

• Konbuyu başlatan loof
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 227
  • Görüntüleme 30K

eeosman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi A1
Konular
0
cıhazlarınız avrupa için yanı ce sertfikalı mı band 20 sorunu var mı acaba
Endoneyza'da global cihazlar üretiliyor ve CE işaretli oluyor, zaten cihazların model kodu global olup G veya Y ile bitiyor, Örnek

Ekli dosyalar

• 1703272599065.png
    1703272599065.png
    771,9 KB · Görüntüleme: 52

siyahmartı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
mi max2
Konular
7
Not 12 pro 5g Global uretimi turkiyede yok. Hepsi cin serisi.arkasinda ce yazisi yok. Dikkat edin. Verdikleri sarjlarin tumu de yan sanayi.

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Not 12 pro 5g Global uretimi turkiyede yok. Hepsi cin serisi.arkasinda ce yazisi yok. Dikkat edin. Verdikleri sarjlarin tumu de yan sanayi.
Bu cihazın yurtdışı global versiyonu ve band 20 şebekesi olanı var. Fakat az sayıda,ben bizzat kullandım.Hem çin hemde global olanı.Arka kapakta CE yazısı olup, ayarlar telefon hakkında kısmında model numarası G ile biten,ama band 20 olmadığı için GLOBAL olmayan cihazlar piyasa bolca mevcut.Bunu anlamanın yolu mühendislik moduna girip BAND 20 yi kontrol etmektir diye düşünüyorum.Kullanıcıların çoğu şehir merkezinde ikamet ettiği için şebeke problemi yaşayan az kişi var.Şarj cihazını kontrol edip "67wat" yazısını hareketli şekilde olmasına dikkat edilip öyle alınmalı.İmei repair durumu son çıkan xiaomi ve redmi cihazlarda güncelleme ve sıfırlamada imei sıkıntılı.Direnç işlemi için teknisyenlerin bi kısmı güncelleme, sıfırlama yapılır ve NFC çalışır desede,bir kısmı yüzde 50 garanti veriyor.Ben cihazı alır,yazılımsal kayıt ettirip,güncelleme ve sıfırlama yapmayıp bu şekilde kullanırım derseniz,segmentine ve parasına göre güzel cihaz.Piyasada hafıza ve ram durumuna göre 7000 ile 8000 arası bulunabilir.

CoderZ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CoderZ
Cihazım
note 12 pro 5g
Konular
1
Bu cihazın yurtdışı global versiyonu ve band 20 şebekesi olanı var. Fakat az sayıda,ben bizzat kullandım.Hem çin hemde global olanı.Arka kapakta CE yazısı olup, ayarlar telefon hakkında kısmında model numarası G ile biten,ama band 20 olmadığı için GLOBAL olmayan cihazlar piyasa bolca mevcut.Bunu anlamanın yolu mühendislik moduna girip BAND 20 yi kontrol etmektir diye düşünüyorum.Kullanıcıların çoğu şehir merkezinde ikamet ettiği için şebeke problemi yaşayan az kişi var.Şarj cihazını kontrol edip "67wat" yazısını hareketli şekilde olmasına dikkat edilip öyle alınmalı.İmei repair durumu son çıkan xiaomi ve redmi cihazlarda güncelleme ve sıfırlamada imei sıkıntılı.Direnç işlemi için teknisyenlerin bi kısmı güncelleme, sıfırlama yapılır ve NFC çalışır desede,bir kısmı yüzde 50 garanti veriyor.Ben cihazı alır,yazılımsal kayıt ettirip,güncelleme ve sıfırlama yapmayıp bu şekilde kullanırım derseniz,segmentine ve parasına göre güzel cihaz.Piyasada hafıza ve ram durumuna göre 7000 ile 8000 arası bulunabilir.
hocam cok guzel konulara degınmsısınız bu tur cıhazları alacaklar ıcın guzel bir bilgilendirme olmuş umarım yeni alacaklar dikkat ederler kesinlikle ama kesinlikle Band20 destegi olmayan global avrupa cihazları dısında cihazlar almayın özelikle sehir merkezinde sabit kalmıyorsanız

siyahmartı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
mi max2
Konular
7
Ce yazili cihaz turkiyede yok usta. 67 wat yazisi ekranda mi hareketli gorunecek ? Normalde takinca hizli sarj isareti cikiyor ve satici diyor ki bak orjinal diyor. Kendide bilmiyor zaten orjinal mi degil mi:)) Orjinal sarji kimse vermez. Hepsi sahte uretim. Ancak avrupa prizli sarjlar orjinal.

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Ce yazili cihaz turkiyede yok usta. 67 wat yazisi ekranda mi hareketli gorunecek ? Normalde takinca hizli sarj isareti cikiyor ve satici diyor ki bak orjinal diyor. Kendide bilmiyor zaten orjinal mi degil mi:)) Orjinal sarji kimse vermez. Hepsi sahte uretim. Ancak avrupa prizli sarjlar orjinal.
Hocam senelerdir satıcıya özellikle global cihazmı deyip,cihazı kontrol edip global olmadığını anlayınca,fiyatını sorup bi dolaşalım diyoruz.Sıkıysa söyle bakalım global değil diye,sen telefoncudan iyimi bileceksinshake~~Önceden arka kapakta CE, cihaz hakkında kısmında model ise G harfi ile anlayabiliyorduk.Rn12pro 5g cihazda bunu aşmışlar.Bunu band 20 olup olmadığını kontrol ederek anlayabiliyoruz. Yalnız arka kapakta CE yazan ve band 20 olan cihaz azda olsa var.Şuan bizim bebelerde hem çin hemde global band20 var.

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Antep,ten çin modeli olanı sipariş geçtiğimde,avrupa şarj ile gelmişti.Global olanı 1 haftalık iken elden aldım.Tekrar antepten 300 tlye kutu çıkması orjinal avrupa şarj cihazı aldım.Mühendislik modunu açmak için telefon aramaya *#*#3646633#*#* tuşlayıp,çıkan menüden band mode,lte mode kısmından band20 yi kontrol edebilirsiniz

Ekli dosyalar

• 20231228_000821.jpg
    20231228_000821.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 30
  • 20231228_000721.jpg
    20231228_000721.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 31
  • 20231228_001053.jpg
    20231228_001053.jpg
    3,1 MB · Görüntüleme: 33

zaltun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ZAFER
Cihazım
mi band 4
Konular
1
buradaki arkadaştan ben redmi note 12 pro 5g Global aldım. Avrupa orjinal 67 watt hızlı şarj, orjinal kılıf ,band 20 ve nfc li olarak kullanıyorum.

Üst Alt