Yardım Endonezya MIUI 11 Verimlilik

Cyclone

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RN8 Pro 6/64
Konular
6
Merhaba arkadaşlar. Cihazımın şuan ki sürümü Android 10 Miui12 Global.
Cihazımın BL kilidinin açılması için 168 saat var. Endonezya romuna geçmeyi düşünüyorum. :?
Bu Rom en verimli olarak android 9 da mı 10 da mı daha iyi çalışıyor. Mifirm sitesinde Android 9 versiyonunun daha çok indirme aldığını gördüm.
Direk miui11 endonezya flaşlayıp hem kendi miui uygulamalarını hemde şarj-stabilite konusunda rahat etmek istiyordum.
Hali hazırda Android 10 Endonezya rom kullanan arkadaşlar memnun mu yoksa 9 a düşürmeyi düşünüyorlar mı ?

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Endonezya dedodexi bende düşünüyorum 6 saat kaldı kilidin açılmasına kullanan arkadaşlarda memnundu bayağı deneyelim derim hocam.

Oyla:

Pukiii

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Kemal
Cihazım
Note 8 Pro 64GB
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Endonezya dedodexi bende düşünüyorum 6 saat kaldı kilidin açılmasına kullanan arkadaşlarda memnundu bayağı deneyelim derim hocam.
Ben gayet memnun kaldım. Akıcılığı falan cidden farklı. İlk yüklediğim de temiz kurulum yapmama rağmen çok kasma vardı. 2. Kurulumdan sonra çok iyi oldu tavsiye ederim.

Oyla:

refikcelti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
E-Ticaret Yönetici
Konular
12
Ben gayet memnun kaldım. Akıcılığı falan cidden farklı. İlk yüklediğim de temiz kurulum yapmama rağmen çok kasma vardı. 2. Kurulumdan sonra çok iyi oldu tavsiye ederim.
hocam merhaba. bende custom rom var. pixel experience. ondan bu roma geçiş nasıl yapılır bilgin var mıdır ?brick olmayalım

Oyla:

Pukiii

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Kemal
Cihazım
Note 8 Pro 64GB
Meslek
Öğrenci
Konular
7
hocam merhaba. bende custom rom var. pixel experience. ondan bu roma geçiş nasıl yapılır bilgin var mıdır ?brick olmayalım
Mi flash üzerinden Endonezya MIUI 11in android 10 versiyonunu yükleyin. Ardından deodex romu konusundaki adımları uygulayın. Takıldığınız yerde sorabilirsiniz.

Oyla:

refikcelti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
E-Ticaret Yönetici
Konular
12
Mi flash üzerinden Endonezya MIUI 11in android 10 versiyonunu yükleyin. Ardından deodex romu konusundaki adımları uygulayın. Takıldığınız yerde sorabilirsiniz.
miui11 endonezyayı direkt kurabilirim wipe data ile demi. brick olmaz? yani mantık şu sanırım. cfw romdan herhangi bir miui roma geç (android sürümlerin uyuşması şartıyla) telefonun miui 'a alıştırdıktan sonra herhangi bir miui sürümünü yükle ( android sürümlerinin uyuşması şartıyla)

Oyla:

Pukiii

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Kemal
Cihazım
Note 8 Pro 64GB
Meslek
Öğrenci
Konular
7
miui11 endonezyayı direkt kurabilirim wipe data ile demi. brick olmaz? yani mantık şu sanırım. cfw romdan herhangi bir miui roma geç (android sürümlerin uyuşması şartıyla) telefonun miui 'a alıştırdıktan sonra herhangi bir miui sürümünü yükle ( android sürümlerinin uyuşması şartıyla)
Benim tavsiye ettiğim şekil yazdığım gibidir hocam. Tam olarak yazayım akıl karışıklığı olmasın

1-) mi flash ile fastboot üzerinden Endonezya veya çin hariç bir sürüm ileMIUI 11 android 10 a geçilecek

2-) Twrp kurulacak

3-) Konudaki adımlar eksiksiz yapılacak.

Galiba siz mi flash kullanmak istemiyorsunuz ama en güvenli yöntem suanlik bu ve fazla uzun sürmez en fazla 300 saniye sürer mi flash ile fastboot üzerinden sürüm yükleme

Oyla:
Üst Alt