Soru En memnun kaldığınız rom hangisi

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Pixel experiance plus pie romu kurdum ama 2 günde pisman etti aşırı kasıyordu uzun sure kullanıp memnun kaldığınız rom hangisi

Ethernal42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note 5
Konular
4
Valla 1 haftadır deniyorum eu stabil miui 10 fena degildi ama renk ayarları asop gibi olmadığı icin sürekli ghost screen oluyor diye once corvus sonra havoc simdi de los'u deniyorum
Ben de hala miui 10 kullanıyorum. Hiç ısınamadım aosp romlara

Oyla:

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Redmi note 5 orjinal ilk aldığım günkü ROM la kullanıyorum. MIUI 11 güncelemesinden sonra telefon bayağı yavaşladı. Hard reset bile attım yine aynı. Artık Custom Rom yüklemenin zamanı geldi galiba. Hangi versiyonu ve romu tavsiye edersiniz? MIUI 10 'da iken telefon bayağı hızlıydı. MIUI 10 tavsiye ederseniz sevinirim.

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Valla 1 haftadır deniyorum eu stabil miui 10 fena degildi ama renk ayarları asop gibi olmadığı icin sürekli ghost screen oluyor diye once corvus sonra havoc simdi de los'u deniyorum
revos 9.9.21 kurmanızı tavsiye ediyorum. miui 10
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi note 5 orjinal ilk aldığım günkü ROM la kullanıyorum. MIUI 11 güncelemesinden sonra telefon bayağı yavaşladı. Hard reset bile attım yine aynı. Artık Custom Rom yüklemenin zamanı geldi galiba. Hangi versiyonu ve romu tavsiye edersiniz? MIUI 10 'da iken telefon bayağı hızlıydı. MIUI 10 tavsiye ederseniz sevinirim.
revos 9.9.21

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
revos 9.9.21 ile her gün 11 saat alıyorum full mobil veri kullanarak. mi6 için imkansız değerler. oyun oynuyorum, sosyal medya,YouTube kullanıyorum. herkesin cihazında aynı performansı vermez tabii ki.

Oyla:

demirtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Redmi Note5A
Konular
4
Lineage nin renkli mesajlarını...
Globe nin yeniden başlat menüsünden TWRP ye direk geçmeyi...
çok sevdim...

Oyla:

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
revos 9.9.21 kurmanızı tavsiye ediyorum. miui 10

revos 9.9.21

revos 9.9.21 ile her gün 11 saat alıyorum full mobil veri kullanarak. mi6 için imkansız değerler. oyun oynuyorum, sosyal medya,YouTube kullanıyorum. herkesin cihazında aynı performansı vermez tabii ki.

Revos android 10 port romunu kurdum hiç beğenmedim çok glitch vardı ekran sirkeli kapanip aciliyor gibi titriyordu los a geri döndüm

Linageos performansı fena degil deneyebilirsin ama bi süre sonra saf android sıkıyor cidden formda benzer seyi yazanları anlamıyordum şimdi hak veriyorum neyse eger denemek isterseniz linageos tavsiye ederim eger ghost screen yoksa eu rom miui 10 olabilir yada global

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Revos android 10 port romunu kurdum hiç beğenmedim çok glitch vardı ekran sirkeli kapanip aciliyor gibi titriyordu los a geri döndüm

Linageos performansı fena degil deneyebilirsin ama bi süre sonra saf android sıkıyor cidden formda benzer seyi yazanları anlamıyordum şimdi hak veriyorum neyse eger denemek isterseniz linageos tavsiye ederim eger ghost screen yoksa eu rom miui 10 olabilir yada global
port rom kurarsan öyle olur ama

Oyla:

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
port rom kurarsan öyle olur ama

Aslında miui 12 ye gemcek istemiyorum 10 gayet bana yetiyor ama ghost screen oluyor nedense miui 10 da los da live display ile renk ayarlarını düşürünce olmuyor bunu nasıl miui da yapabilirim anlamadim kernel auditor da fayda etmiyor

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Aslında miui 12 ye gemcek istemiyorum 10 gayet bana yetiyor ama ghost screen oluyor nedense miui 10 da los da live display ile renk ayarlarını düşürünce olmuyor bunu nasıl miui da yapabilirim anlamadim kernel auditor da fayda etmiyor
tam emin olmamakla birlikte miuiproda var diye biliyorum ama yanlış hatırlıyor olabilirim

tam emin olmamakla birlikte miuiproda var diye biliyorum ama yanlış hatırlıyor olabilirim
cihaz nedir

Oyla:
Üst Alt