Rom En iyisi eu.rom

@mtnalgul

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin Algül
Cihazım
Xiaomi Mi9t
Konular
1
Suan bende eu romdayim hic bir sikinti yok güzel akıcı heleki google uygulamalari yok şükür

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
Hic bir miui ROM aosp romlar kadar akici olamadı . şuana kadar bir çok ROM denedim . şarj suresi olarak şuan kullangidim romun suresini atayim yorumu size bırakıyorum . arayüz sıkıcı sadece başka sorunum yok . (℅54 e dusene kadar mobil veri ve konum açık kullandım
)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Securom

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Securom
Cihazım
Mi 9t
Konular
9
Selam s. Kesinlikle mi room dan memnun değilim. EU.rom daha iyiymiş.Android 10 sürümünü yüklemek istiyorum. Beta 20.1.16 mı? Beta 20.1.21 olanı mı yüklemeliyim? Hangisi daha iyidir?
Selamin aleykum

Yuklememiz icin cihazimizin rootlu ve bootloader kilidinin acik mi olmasi lazim yoksa bu soylediginiz romlar xiaominin orjinal romlari olup telefonun guncelleme kismindaki seceneklerinden guncelleme paketini secin kismindan zip olarak secip oyle yukleyebilecegimiz seyler mi bu eu romlar

championee

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dursun Aydın
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Güvenlik
Konular
26
Şuan mi room yüklü bende ama memnun değilim gerçekten. Custom rom yani geliştirilmiş.Global sevmiyorum.gereksiz bir dünya uygulama var! Kilit açık olması ve twrp yüklü olması yeterli!

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
Selamin aleykum

Yuklememiz icin cihazimizin rootlu ve bootloader kilidinin acik mi olmasi lazim yoksa bu soylediginiz romlar xiaominin orjinal romlari olup telefonun guncelleme kismindaki seceneklerinden guncelleme paketini secin kismindan zip olarak secip oyle yukleyebilecegimiz seyler mi bu eu romlar
Bootloader kilidi açık , twrp veya orange fox recovery yüklü olması yeterlidir. Roota gerek yok direk bootloader açılıp recovery kurulduğu anda romu indirip yükleyebilirsiniz

Securom

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Securom
Cihazım
Mi 9t
Konular
9
Bootloader kilidi açık , twrp veya orange fox recovery yüklü olması yeterlidir. Roota gerek yok direk bootloader açılıp recovery kurulduğu anda romu indirip yükleyebilirsiniz
Yani telefonun guncelleme paketini sec seceneginden zip olarak bu eu romu yukleyemiyoruz yani dogru mu anladim

Üst Alt