Yardım En iyi Xiaomi Robot Süpürge Hangisi ? ( Kafa 404 Fatal Error )

evrentopcı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
EVREN
Cihazım
Mİ 9T PRO
Konular
1
Arkadaşlar Merhaba;

Haftalardır xiaomi süpürge almayı planlıyor ve araştırma yapıyorum. Çareyi buraya konu açıp paylaşmakta ve sizlere sormakta buldum. Çünkü ben işin içinden çıkamadım.
Şimdi durum şu şekil de xiaomi robot süpürgenin en son çıkanı hangisi diye aradığım da yaklaşık 8 tane model çıkartıyor.Evofone u aradım en son hangisi çıktı diye salgın nedeniyle kapalıyız elimizde süpürge kalmadı sahaya dönünce bakacaz dediler.Yani oradan da bir cevap gelmedi kısaca.
Ayrıca internette satış sitelerine bakıyorum kafam allak bullak oluyor.
Ben emiş gücü yüksek, batarya ömrü ve çalışma süresi yüksek , haritalama yapacak, ıslak kuru temizleme yapacak, yatak koltuk vb atına girecek alçak özellklerine sahip bir xiaomi robot süpürge arıyorum.

Ancak karşıma aşağı da listesini hazırladığım bir sürü model çıkıyor;

• - Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop
  • - Xiaomi Mi Vacuum Cleaner
  • - Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz
  • - Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner - Robot Süpürge ve Paspas
  • - Xiaomi Mi Robot Vacuum - Kablosuz Süpürge Global Versiyon VA100XIA002
  • - Xiaomi Roborock S5 Max Robot Süpürge
  • - Xiaomi Miija 1C 2 in 1 Vacuum Mop Robot Süpürge
  • - Xiaomi 130509503 Vacuum Süpürge, Beyaz
  • - Xiaomi Viomi V2 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve Paspas
  • - Xiaomi Roborock S50 Vacuum Cleaner 2 Akıllı Robot Süpürge ve Paspas

Kısaca özetmeme gerekir ise arkadaşlar;

En son çıkan hangisi ?
Ben yukarıda istediğim özelliklere göre hangisini almalıyım?

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Selamlar.

Kadyr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
mi6
Konular
2
merhaba arkadaşlar,
mop özelliği olmasada olur benim için çünkü evde halı var. 3bin tl ye kadar haritalama yapan tavsiye edeceğiniz sorunsuz cihaz var mıdır? xiaomi forumunda başka marka tavsiyesi beklenmez tabi. xiaominin vacuum mop pro var 3050 tl civarında. 2500e bulsam kampanya falan süper olurdu

Oyla:

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
selamlar

uzun bir araştırma sonrası roborock s5 max için karar verdim ama henüz almadım yurt dışından getirtmeyi planlıyorum

kullanan arkadaşlar varsa eksileri ve artılarıyla değerlendirmelerini paylaşabilirse çok sevinirim

Oyla:

rodas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
deniz
Cihazım
note 10 pro
Konular
1
Mija styj, s1 ve s5 max kullanmış biri olarak eğer mop istemiyorsanız ve ev büyük ise 1s öneririm ama mop da yaparım derseniz s5 max tabiki. Mijia styj kötü ürün değil çok memnunuz ama roborock serisi bi tık daha malzeme kalitesi hissi veriyor yoksa onunda mopu var hatta yazılıp olarak Y çizerek silmesi filan çok iyi

Oyla:

k.batuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Iphone
Konular
0
Merhaba; öncelikle şunu belirteyim en son çıkan ürün en iyisi en güzeli olacak diye düşünmeyin, özellikle Xiaomi de bunu hiç düşünmeyin, Xiaomi markası altında Mijia, Viomi, Roborock, Roidmi, Aqara gibi firmaların ürünleri var bu firmalar da nedir Xiaomi ile alakası nedir diye soracak olan arkadaşlara küçük bir açıklama yapalım, Xiaomi gelecek vaad eden bu ve benzeri firmaları fonlayarak kendi bünyesine katıyor ve her firma Xiaomi bünyesi altında farklı ürünler çıkartıyor, haliyle bu ürünleri piyasaya çıkartırken rakip firmaların ürünlerine ve fiyat sıkalasına da bakıyor, ve en son çıkan ürün bir önceki üründen düşük özellikleri olan bir ürün olma olasılığı da var.
Ben yine de size en son çıkan ürünü söyleyeyim "Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro" Beyaz ve Siyah renk seçeneğiyle.
Link deki videoyu incelemenizi tavsiye ederim. Aklınıza gelen soruları sorabilirsiniz ürün bazlı da yardımcı olabilirim, Tüm modelleri gördüm, kullandım ve inceledim.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Ben evimde Roborock S50 modelini kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim

Merhaba essantial modelinde kenarları süpür ibaresi açık mı olmalı diğer odalara gitmesi için . Yoksa o ibarenin oda gezmeye bir etkisi yok mu? Tüm odalara girmesini istiyoruz ama sanki kenarları süpürü aktif ettiğimizde odadan çıkmıyor ve süpürmeyi bitirip standına geri dönüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:
Üst Alt