Yardım En iyi Xiaomi Robot Süpürge Hangisi ? ( Kafa 404 Fatal Error )

evrentopcı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
EVREN
Cihazım
Mİ 9T PRO
Konular
1
Arkadaşlar Merhaba;

Haftalardır xiaomi süpürge almayı planlıyor ve araştırma yapıyorum. Çareyi buraya konu açıp paylaşmakta ve sizlere sormakta buldum. Çünkü ben işin içinden çıkamadım.
Şimdi durum şu şekil de xiaomi robot süpürgenin en son çıkanı hangisi diye aradığım da yaklaşık 8 tane model çıkartıyor.Evofone u aradım en son hangisi çıktı diye salgın nedeniyle kapalıyız elimizde süpürge kalmadı sahaya dönünce bakacaz dediler.Yani oradan da bir cevap gelmedi kısaca.
Ayrıca internette satış sitelerine bakıyorum kafam allak bullak oluyor.
Ben emiş gücü yüksek, batarya ömrü ve çalışma süresi yüksek , haritalama yapacak, ıslak kuru temizleme yapacak, yatak koltuk vb atına girecek alçak özellklerine sahip bir xiaomi robot süpürge arıyorum.

Ancak karşıma aşağı da listesini hazırladığım bir sürü model çıkıyor;

• - Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop
  • - Xiaomi Mi Vacuum Cleaner
  • - Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz
  • - Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner - Robot Süpürge ve Paspas
  • - Xiaomi Mi Robot Vacuum - Kablosuz Süpürge Global Versiyon VA100XIA002
  • - Xiaomi Roborock S5 Max Robot Süpürge
  • - Xiaomi Miija 1C 2 in 1 Vacuum Mop Robot Süpürge
  • - Xiaomi 130509503 Vacuum Süpürge, Beyaz
  • - Xiaomi Viomi V2 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve Paspas
  • - Xiaomi Roborock S50 Vacuum Cleaner 2 Akıllı Robot Süpürge ve Paspas

Kısaca özetmeme gerekir ise arkadaşlar;

En son çıkan hangisi ?
Ben yukarıda istediğim özelliklere göre hangisini almalıyım?

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Selamlar.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Merhaba; öncelikle şunu belirteyim en son çıkan ürün en iyisi en güzeli olacak diye düşünmeyin, özellikle Xiaomi de bunu hiç düşünmeyin, Xiaomi markası altında Mijia, Viomi, Roborock, Roidmi, Aqara gibi firmaların ürünleri var bu firmalar da nedir Xiaomi ile alakası nedir diye soracak olan arkadaşlara küçük bir açıklama yapalım, Xiaomi gelecek vaad eden bu ve benzeri firmaları fonlayarak kendi bünyesine katıyor ve her firma Xiaomi bünyesi altında farklı ürünler çıkartıyor, haliyle bu ürünleri piyasaya çıkartırken rakip firmaların ürünlerine ve fiyat sıkalasına da bakıyor, ve en son çıkan ürün bir önceki üründen düşük özellikleri olan bir ürün olma olasılığı da var.
Ben yine de size en son çıkan ürünü söyleyeyim "Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro" Beyaz ve Siyah renk seçeneğiyle.
Link deki videoyu incelemenizi tavsiye ederim. Aklınıza gelen soruları sorabilirsiniz ürün bazlı da yardımcı olabilirim, Tüm modelleri gördüm, kullandım ve inceledim.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Ben evimde Roborock S50 modelini kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim

Son düzenleme:
Oyla:

evrentopcı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
EVREN
Cihazım
Mİ 9T PRO
Konular
1
Merhaba.
Öncelikle hızlı geri dönüş ve bilgilendirme için teşekkürler. İzlediğim video da roborock S5 en ideali gibi görünmekte. Sizde zaten bunu bildiğiniz için muhtemelen bu cihazı seçtiniz. Bende bunun üzerine araştırmaya devam edeyim.

Selamlar

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Merhaba.
Öncelikle hızlı geri dönüş ve bilgilendirme için teşekkürler. İzlediğim video da roborock S5 en ideali gibi görünmekte. Sizde zaten bunu bildiğiniz için muhtemelen bu cihazı seçtiniz. Bende bunun üzerine araştırmaya devam edeyim.

Selamlar

Siz incelemenizi yapın eğer farklı bir model de "Xiaomi markası altında olan." düşünürseniz aklınıza takılan soruları cevaplayabilirim.

Oyla:

evrentopcı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
EVREN
Cihazım
Mİ 9T PRO
Konular
1
Roborock S5 ile s50 aynımı? Değilse farkı nedir?

Oyla:

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Roborock S5 ile s50 aynımı? Değilse farkı nedir?

Merhaba; bahsetmiş olduğunuz her iki üründe aynı üründür, neden online satış platformlarında ve yotube incelemelerinde farklı isimleri var diye soracaksınız şimdi, Ülkemizdeki youtube'lar ve online satış yapan firmalar maalesef ki tembellik yapıp bir kişinin yapmış olduğu açıklamayı kopyalayıp küçük değişiklikler yaparak satış ilanlarına koyuyorlar ve youtube'lar da bu bilgileri alıp kullanıyor haliyle ortaya eksik yanlış bilgiler çıkıyor, ben size küçük bir açıklama yapayım.

Ben size burada S5 modeli üzerinden örnek veriyorum.
Roborock firmasının üretmiş olduğu ürünlerin teknik model numarası dört basamaklıdır.
İlk iki hane Robot süpürgenin modelidir. ''S501, S502, S503''
Üçüncü basamak, robotun rengi anlamına gelir, Sıfır ''0'' varsayılan rengidir. Varsayılan renk beyazdır.
Roborock S5, yani, S50 beyaz renkli bir S5 modelidir.
Ürünümüzün dördüncü hanesi Bölge kodunu belirtir.
Bölge kodu ne anlama gelir, bölgelere ve ülkelere göre uygun elektrik kablosunu ürün kutu içerisine konulur. “1” Kuzey Amerika “2” Avrupa ve “3” Asya içindir.

Oyla:

evrentopcı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
EVREN
Cihazım
Mİ 9T PRO
Konular
1
Teşekkür ederim. Ben kararımı fiyat performans dengesi gözeterek mijia 1c den yana kullandım. Umarım güzeldir. Katkılarınız için çok sağolun.

Oyla:

illskylark

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
Mi 9, mi5s
Meslek
Ziraat mühendisi
Konular
4
merhabalar ben evimde roborock s50 kullanıyorum. ( s55 siyah rengi s50 beyaz rengi özellikleri aynı bu arada). annemlerede xiaomi vacuum cleaner aldım ilk modeli....ikiside çok mükemmel çalışıyor fakat incelemelerde olsun youtubede olsun göremeyeceğiniz farklar var iki cihaz arasında uzun vadeli kullanımda.....roborock s50 çok başarılı bu kıyaslamada ( her ne kadar mob özelliğini kullanmasamda). aynı ortamda ikiside çalıştı cihazların. kesinlikle roborock s50 daha iyi temizliyor daha akıllı hatta son güncelleme ile odaları kendisi haritada tanıyıp ayrı renklendirme yapıyor ki oda temizliği için çok büyük kolaylık oldu.
s50 nin üstün özellikleri:
haritalama ve kaydetme ( geçmiş haritalara dönme)
mob özelliği ( ben pek memnun kalmadım ama memnun olanlar var. ama halısız ise ev her gün mob yaparsan faydası olur muhakkak)
yapay zekası daha iyi
engellerden atlama ve yüksek halılara tırmanma konusunda daha başarılı
sesi daha az ( çok önemli değil)
emiş gücü daha yüksek ( fayans üzerindeki küçük kılları alıyor ama vacuum cleaner bazen bırakıyor)
şimdilik aklıma gelenler bu kadar.
evime aldığım en yarayışlı ve en işlevsel makine...

Oyla:

Lonesomecowboy

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cs
Cihazım
iphone 12
Konular
2
Teşekkür ederim. Ben kararımı fiyat performans dengesi gözeterek mijia 1c den yana kullandım. Umarım güzeldir. Katkılarınız için çok sağolun.

ürün elinize ulaştı mı, performansı nasıl? 2+1 90 metrekare civarındaki bir evin üstesinden gelebilir mi?
Roborock s5 çok tavsiye edilen ve kullancııların da hayli memnun olduğu bir model. Ancak fiyatı yüksek. O nedenle 3500 lira civarında f/p oranı bir akıllı süpürge almak istiyoruz. cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Oyla:

Draco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
S50 kullanicisiyim, cok memnunum. Mop ozelligini kullanmiyorum, biraz var mi var demek icin yapilmis gibi :)

Oyla:
Üst Alt