Yardım En iyi pil performansını nasıl alabilirim

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Arkadaşlar bende mi8 lite var wifi ile 5-6 saat süre veriyor bu cihazdan en iyi pil performansını nasıl alabilirim veya hangi romu kurabilirim yapmam gereken ince ayar vs neler pil süresini uzatmak icin rom root magisk vs herşey yüklü

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Oyla:

gmskzm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
alp
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0
valla gereksiz her şeyi kıstım. 6 saat ekran süresi ile %95 sarj ile 2 gün 13 saat aldım. çok yoğun kullanmadıkça 24 saati çok rahat çıkartıyor.

Oyla:

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
valla gereksiz her şeyi kıstım. 6 saat ekran süresi ile %95 sarj ile 2 gün 13 saat aldım. çok yoğun kullanmadıkça 24 saati çok rahat çıkartıyor.
nasıl kıstın biraz açarmısın ssler ile desteklersen cok sevinirim mi yabancıyım sürümün ve romun kaç

Oyla:

tatarusame

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İ.
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
KillApps Pro 1.10.7 adlı bir pil programına denk geldim forumda kullandım faydasını gördüm Mi 6 EU Stable 10.3.1 kullanıyorum hiç özenmeden 7 saat ekran süresi alıyorum. Program gereksiz tüm arkaplan uygulamalarını kapatıyor. İstisnalar olararakta kapatmasını istemediğiniz uygulamalrı seçebiliyorsunuz. Arayüz türkçe kullanımı çok kolay. İstediği izinleri açıp tek tıkla hallediyorsunuz.

Son düzenleme:
Oyla:

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
KillApps Pro 1.10.7 adlı bir pil programına denk geldim forumda kullandım faydasını gördüm Mi 6 EU Stable 10.3.1 kullanıyorum hiç özenmeden 7 saat ekran süresi alıyorum. Program gereksiz tüm arkaplan uygulamalarını kapatıyor. İstisnalar olararakta kapatmasını istemediğiniz uygulamalrı seçebiliyorsunuz. Arayüz türkçe kullanımı çok kolay. İstediği izinleri açıp tek tıkla hallediyorsunuz.
forumda konusu varmı link atabilirmisiniz

Oyla:

tatarusame

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İ.
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
yüklü uygulama ve sistem uygulamalarını var ikisinide seçiyosun sonra play işareti var tıklıyosun kendi otomatik kapatıyor hepsini

Oyla:

gmskzm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
alp
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0
valla ben de yabancısıyım her şey son sürüm. orijinal haliyle. kaldırabildiğim tüm uygulamaları kaldırdım. onun dışında 50 civarı uygulama yüklemişimdir. hiç pil tasarrufu moduna almadım ama gps ve senkron kapalı tutuyorum. ekran ışığı otomatikte. mesaj arama skype instagram internet browser ve bazı uygulamaları kullanıyorum.

Oyla:
Üst Alt