Soru EMUI Temalarını MIUI'ye Uyarlamak Mümkün Mü?

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Arkadaşlar adam yapmış ben eski versiyonunu kullanmıştım baya başarılı anca bu yeni güncellemeli olanı nı web sayfa birleştirilmesi sebebi ile yönlendirme yapıyor indirmiyor. Ama yönlendirilen sayfada bulamadım. Çözen varsa indirelim kullanalım.
İndiriyorum hocam. Buyrun link :

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
şunu söylemem gerek ertndrsn arkadaşımız dediği temanın systemui kısmına bakılırsa örneğin wifi simgesi vektör olarak xmlye işlenmiş bunu convert etmek ve png'ye dökmek beni aşar onu diyeyim ama KaizenTR arkadaşımızın attığı temada yapan adam hepsini png'ye convert etmiş yani biraz zor gibi görünüyor. Xml'deki vektör kodunu png'ye convert etmenin yolunu bulunursa temalar portlanır diye düşünüyorum. Altta xmlnin içeriği var photoshop'ta yapılmış.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    475,8 KB · Görüntüleme: 23
  • 2.jpg
    2.jpg
    364,3 KB · Görüntüleme: 24

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
EMUI için çok güzel temalar var. Bunları Miui'ye uyarlamamız mümkün mü ? Mümkünse nasıl yaparız ? Örneğin aşağıya linkini bıraktığım tema çok hoş.

Hocam mümkün ama çok emek isteyen bir iş , ve birinin beğendiğini biri beğenmiyor. Herkesi memnun etmek çok zor. Okadar emek vericeksin ufak tefek şeylere kusur ve mana bulacaklar. Hevesin kalmaz. O yüzden çok kişi gırmek istemez bu işe. Mesela ben kendim için birlestirdigim bir tema yaptım young forever ve emui simgeleriyle. Belki beğenen olur diye foruma attım. Siz sinyal ikonunu beğenmediğiniz için kullanmadiniz, yorumunuz o yönde. Eğer ben kendim için degil de herkes için uğraşıp emui temasını düzenleyip miui teması yapmış olsaydım buna canım sıkılırdı. Fuxin hocamız young foreveri ilk çevirdiğinde bende dahil herkes birşeyler istedi surasini değiştir burasını değiştir diye. Yani uzun lafın kısası bu iş uzun bir iş, bununla uğraşıp herkese yetebilecek babayiğit ve işsiz bir adam bulmak zor:)

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular