Yardım Elite rom güncelleme

Furkntuna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Elite rom hyperos 1.0.7
Telefon Modeli
Xiaomi 13
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar hali hazırda hyperos elite rom yüklü yeni sürüm yüklemişler bunu twrp üzerinden veriler silinmeden nasıl güncelleyebilirim

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Güncelledim güncelleyince hiç bi uygulama açılmadı Google play dahil Google playin güncellemesini kaldırıp tekrar güncelledim açıldı daha sonra yüklü tüm uygulamarın güncellemesi vardı onları da güncelledim şuanlık sorun yok başına gelen olursa dursun burada
Geçmiş olsun hocam

Oyla:

Rıdvan423

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi6
Konular
40
Güncelledim güncelleyince hiç bi uygulama açılmadı Google play dahil Google playin güncellemesini kaldırıp tekrar güncelledim açıldı daha sonra yüklü tüm uygulamarın güncellemesi vardı onları da güncelledim şuanlık sorun yok başına gelen olursa dursun burada
Hocam bende poco X6 pro da elite rom kullanıyorum. Güncelleme gelmiş. Twrp üzerinden güncelleme yapar gibi nasıl yükleyeceğim

2311DRK48G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Furkntuna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
13
Hocam bende poco X6 pro da elite rom kullanıyorum. Güncelleme gelmiş. Twrp üzerinden güncelleme yapar gibi nasıl yükleyeceğim

2311DRK48G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Twrpden ınstall diyip dosyayı seçeceksiniz sadece ama dediğim gibi hiç bir uygulama açılmıyor güncellemeden sonra 2 3 güncelleme geldi bana bu olaydan sonra hepsinde aynı işlemleri yaptım

Oyla:
Üst Alt