Çözüldü Ekranımı Değiştirdikten Sonra Ghost Touch Olayı İle Karşılaştım

Osodayi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Merhabalar öncelikle herkese kolay gelsin. Dün itibari ile telefonumun ekranını değiştirdim. Otomatik ekranın alt tarafı tıklıyordu her yere benim istemim dışı bir şekilde. Ve eski ekranımda böyle bir sıkıntı yoktu. Bunun nedeni ne olabilir?

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Merhabalar öncelikle herkese kolay gelsin. Dün itibari ile telefonumun ekranını değiştirdim. Otomatik ekranın alt tarafı tıklıyordu her yere benim istemim dışı bir şekilde. Ve eski ekranımda böyle bir sıkıntı yoktu. Bunun nedeni ne olabilir?
Yan sanayi dandik ekran ise normaldir hocam

Oyla: Çözüm

Ajos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 4g
Konular
7
Hocam işlemciden bile olsa ki olmaz sen telefonun verirken böyle bir şey yoktu. Sorun ekranda

Oyla:

Osodayi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Hocam işlemciden bile olsa ki olmaz sen telefonun verirken böyle bir şey yoktu. Sorun ekranda
Tamamdır hocam teşekkür ederim. Peki teknik servise ne demeliyim iade mi edeyim, yoksa tekrardan değişim mi isteyeyim hocam?

Oyla:

Ajos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 4g
Konular
7
Tamamdır hocam teşekkür ederim. Peki teknik servise ne demeliyim iade mi edeyim, yoksa tekrardan değişim mi isteyeyim hocam?
Hocam gerçekten servis ekranı ise değişim istediğinde düzelecektir ama yan sanayi ise ki muhtemelen öyle yine aynı sorunları yaşayabilirsin şansın varsa iade et yoksa değişim iste

Oyla:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Bende ondan şüpheleniyorum ama servis ekranı dediler işlemciden olur cart curt bişiler dediler hocam
Hocam gidip xioami yetkili servisinde yaptırmadıysanız mümkün değil orjinal ekran olmaması işlemciye suç atmasınlar :) neredeyse tüm teknik servis firmaları dışarıya orijinal parça satışı yapmaz sadec kendi takar yani Anlayacağın senin telefoncu orijinal çıkma ekran takmadıysa telefona çakma takmıştır

Oyla:

Osodayi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Hocam gidip xioami yetkili servisinde yaptırmadıysanız mümkün değil orjinal ekran olmaması işlemciye suç atmasınlar :) neredeyse tüm teknik servis firmaları dışarıya orijinal parça satışı yapmaz sadec kendi takar yani Anlayacağın senin telefoncu orijinal çıkma ekran takmadıysa telefona çakma takmıştır
Teşekkürler hocam

Oyla:
Üst Alt