Yardım Ekranı Tam Kaplayan Ekran Koruyucu

wellfavoured

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
4
Başlıkta da belirttiğim gibi mi 5s plus telefon için hiç bir yerde ekranı tam kaplayan kırılmaz cam bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek birileri vardır umarım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Başlıkta da belirttiğim gibi mi 5s plus telefon için hiç bir yerde ekranı tam kaplayan kırılmaz cam bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek birileri vardır umarım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Xiaomi Mi 5s Plus 5D Ekran Koruyucu olarak aratırsanız alışveriş sitelerinde tam kaplayan nano kırılmaz camlar mevcut hocam.

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Cevap için teşekkürler. Siz kullandınız mı?
Benim cihazım Mi5 olduğu için ben kullanmadım sadece öneride bulundum hocam.
Ama sizin için sitelerden baktım sizde bakın çok hoş duran ve ekranı tam kaplayan kırılmaz camlar mevcut.

Oyla:

wellfavoured

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
4
Benim cihazım Mi5 olduğu için ben kullanmadım sadece öneride bulundum hocam.
Ama sizin için sitelerden baktım sizde bakın çok hoş duran ve ekranı tam kaplayan kırılmaz camlar mevcut.

Baktım hocam daha önce var sitelerde ama, çok olumsuz yorum var. Buraya yazmamın sebebi; belki kullanan biri çıkar da bire bir önerir ya da önermez. Genelde internette olanlar için "tam kaplamıyor" veya "tam kapladı ama 3 gün sonra kenarlarından kalkmaya başladı" gibi yorumlar var.

Oyla:

sero3300

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
mi5s plus
Konular
14
Baktım hocam daha önce var sitelerde ama, çok olumsuz yorum var. Buraya yazmamın sebebi; belki kullanan biri çıkar da bire bir önerir ya da önermez. Genelde internette olanlar için "tam kaplamıyor" veya "tam kapladı ama 3 gün sonra kenarlarından kalkmaya başladı" gibi yorumlar var.
Buldunuz mu hocam ?

Oyla:

wellfavoured

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
4
Buldunuz mu hocam ?

Yok hocam, maalesef bulamadım. En son ikamet ettiğim yerdeki üç tane telefon kılıfı satan yere gittim, üçü de "Tam ekran olanları var ama sağlıklı değil; nedeni, sadece kenarlarından yapıştırmalı-diğerleri gibi komple yapıştırmalı değil." dediler.

Oyla:

sero3300

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
mi5s plus
Konular
14
Yok hocam, maalesef bulamadım. En son ikamet ettiğim yerdeki üç tane telefon kılıfı satan yere gittim, üçü de "Tam ekran olanları var ama sağlıklı değil; nedeni, sadece kenarlarından yapıştırmalı-diğerleri gibi komple yapıştırmalı değil." dediler.
Benimde almam gerekiyor ama nereden alsam bilemedim

Oyla:
Üst Alt