Soru Ekranı tam kapatan koruyucu

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
Arkadaşlar yeni telefon aldım ekranıntam kapatan fakat kapatırkende ekranın oranından götürmeyen mi9t ye uygun bir koruyucu bulamadım nette eger kullanan alan varsa beni bilgilendirebilirmisiniz

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aselkom24

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Esnaf
Konular
19
bende bunu aldım herhangi bir sıkıntı yok. Yorumda sahte falan demişler ama siz isterseniz farklı satıcıdan alabilirsiniz. Ekranı tam kaplıyor düzgün yapıştığın da herhangi bir kabarcık kalmıyor, kılıfla kullanıldığında da herhangi bir kalkma yapmıyor. Ayrıca gayet güzel koruduğunu da söyleyim. Telefon bi ara elimden kayıp yüz üstü düştü ve 5-6 metre sürüklendi. Sonuç olarak ekran koruyucu da kılcal bir çatlak oldu ama belli belirsiz. İyi ki ekran koruyucu var dedim. Bu ürünü de almayı düşünebilirsiniz.
bu koruyucu çok çok fena bi şekilde leke tutuyor siliyorum 1 saat sonra inanılmaz kirli oluyor sırf bunun yüzünden mat aldım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kılıfla kullanıyor musunuz? Genelde tam kaplayan koruyucular kılıfla kullanınca kalkma yapıyor
kullanıyorum problem yok

Oyla:

Zagor123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
bu koruyucu çok çok fena bi şekilde leke tutuyor siliyorum 1 saat sonra inanılmaz kirli oluyor sırf bunun yüzünden mat aldım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kullanıyorum problem yok
Bende de mat vardı beni çok rahatsız etti diye değiştirip bunu aldım. Demek ki zevk meselesi :D

Oyla:

KadoReyz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kado
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
24
Forum DHda Mi 9T ana konuda Blitzpower diye bir ürün önerilmiş. Nano ekran koruyucuymuş. Tavsiye üzerine onu aldım. 2 adet 25₺

Bu arada cihazın ön arka Gorilla Glass 5 olduğu için ekran koruyucu olmadan da kullanılır. Tabii çiziğe karşı korur.
Redmi Note 8 Pro cihazım var. Onun da ön arka Gorilla Glass 5. Nazar değmesin ama iki aydır kılıfsız ve ekran koruyucusuz kullanıyorum. Kılcal çizik dahi yok.

Oyla:
Üst Alt