Yardım Ekrandan ses geliyor

akinkaradagg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Akın
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
4
Ekranın parmak izi çevrelerinde biraz sert ve kısa süreli basıp çekmelerde pıt pıt tarzında sesler geliyor(Videodan da anlaşılacağı üzere).Acaba ekran mı kalkık yada ekranda parmak izi olan her telefon mu böyle anlamadım.Bilgisi olan biri beni aydınlatabilir mi?

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
Cihaz yurtdışı maalesef ve sert basılmadıgı sürece olmuyor,yani normal kullanımda hiç rastlamadim.Benim bilmek istediğim ilerde ekranda büyük bir sıkıntı çıkarır mı o,cıkarmazsa kullanırim büyük bi rahatsızlık vermiyor.
Hocam amoled ekranlar maalesef çok hassas eğer cihazın içinde panele değen baskı yapan bir çıkıntı, parça vs. varsa ekranı kısmen veya tamamen bozabilir bence güvendiğiniz bir servise baktırın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ses ekrandan değil bataryadan da geliyor olabilir, ses biraz bükük bir parçanın içe-dışa hareketine benziyor, bataryanız şişmiş olabilir dediğim gibi cihazı güvendiğiniz bir servise götürün bence

Son düzenleme:
Oyla:

akinkaradagg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Akın
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
4
Hocam amoled ekranlar maalesef çok hassas eğer cihazın içinde panele değen baskı yapan bir çıkıntı, parça vs. varsa ekranı kısmen veya tamamen bozabilir bence güvendiğiniz bir servise baktırın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ses ekrandan değil bataryadan da geliyor olabilir, ses biraz bükük bir parçanın içe-dışa hareketine benziyor, bataryanız şişmiş olabilir dediğim gibi cihazı güvendiğiniz bir servise götürün bence
Sıfır telefonun bataryası nasıl şişer ki?Gayet temiz kullandim ve dediğim gibi 2 ay bile olmadı.Batarya performansından da memnunum genel olarak.Bence ekran oturmamış fabrikasyon bir sorun.Dedigim gibi ilerde sıkıntı çıkmasından korkuyordum yoksa kullanırım sıkıntı olmuyor pek

Oyla:

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
Sıfır telefonun bataryası nasıl şişer ki?Gayet temiz kullandim ve dediğim gibi 2 ay bile olmadı.Batarya performansından da memnunum genel olarak.Bence ekran oturmamış fabrikasyon bir sorun.Dedigim gibi ilerde sıkıntı çıkmasından korkuyordum yoksa kullanırım sıkıntı olmuyor pek
Valla telefon açılmadan ne olduğu anlaşılmaz ama sorun ekran tarafında ise vakit kaybetmeyin çok ufak bir hasarla bile ekran çöp olabilir

Oyla:

akinkaradagg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Akın
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
4
Valla telefon açılmadan ne olduğu anlaşılmaz ama sorun ekran tarafında ise vakit kaybetmeyin çok ufak bir hasarla bile ekran çöp olabilir
Teşekkür ederim,en iyisi model değiştirmek olacak galiba, işin yoksa şimdi bununla uğraş dur.

Oyla:
Üst Alt