Çözüldü Ekrandaki renkler soluk

CALİSCİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CALİSCİ
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
5
Cihazımda telefona dokunmadığım zaman renkler soluk dokunduğum yarım bir saniye kadar renkler canlı oluyor sonra ekrana basılı tutsam bile tekrar soluklaşıyor. Yazılımsal bir sorun mudur yoksa stock rom yükleyip bootloader kapatıp garantiye göndermeyi mi denemeliyim? Aosp extended 7.1 ve strix kernel kullanıyorum bu arada.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Cihazımda telefona dokunmadığım zaman renkler soluk dokunduğum yarım bir saniye kadar renkler canlı oluyor sonra ekrana basılı tutsam bile tekrar soluklaşıyor. Yazılımsal bir sorun mudur yoksa stock rom yükleyip bootloader kapatıp garantiye göndermeyi mi denemeliyim? Aosp extended 7.1 ve strix kernel kullanıyorum bu arada.
Ayarlar/ekran okuma modu kapalı mı ? ve renk şeması otomatikte mi ?

CALİSCİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CALİSCİ
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
5
Ayarlar/ekran okuma modu kapalı mı ? ve renk şeması otomatikte mi ?
AOSP rom kullanıyorum hocam gece modu var ekranı sarı yapan o kapalı renk şeması diye bir ayar yok maalesef. bir de hocam gece modunda olduğu kadar devasa fark olmuyor renkler azıcık soluk oluyor ekrana temas ettiğim yarım saniye düzeliyor sonra tekrar soluk oluyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hatta şimdi farkettim dokunmam yeterli değil bir eylem gerçekleştirince o yarım saniyelik düzelme geliyor yani kaydırma geri gelme falan yaparken.

Son düzenleme:

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
AOSP rom kullanıyorum hocam gece modu var ekranı sarı yapan o kapalı renk şeması diye bir ayar yok maalesef. bir de hocam gece modunda olduğu kadar devasa fark olmuyor renkler azıcık soluk oluyor ekrana temas ettiğim yarım saniye düzeliyor sonra tekrar soluk oluyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hatta şimdi farkettim dokunmam yeterli değil bir eylem gerçekleştirince o yarım saniyelik düzelme geliyor yani kaydırma geri gelme falan yaparken.
Kullandığın romdan başka kullanan varsa sormak lazım. romdan sebep olabilir.

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
AOSP Romlar çok fazla özelleştirmeye ve yapılandırmaya müsaade etmiyor. Bu gibi durumlarda ilk yapılası gereken varsa magisk modülü kaldırıp fabrika ayalarına döndürmek.

Üst Alt