Yardım Ekran Yenileme Hızı otomatik olarak değişiyor.

atkisatim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atkı
Cihazım
Xiaomi Redmi 11
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum, bulamadım.
Telefon Modeli
Redmi Note 11 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar merhaba. 2 Ekim tarihinde telefonuma (Redmi Note 11 Pro) güncelleme geldi ve doğal olarak güncellemeyi yaptım. Fakat güncellemenin ardından ekran yenileme hızımın kendiliğinden 60Hz'e düştüğünü fark ettim (Güncelleme öncesi böyle bir sorun yoktu). Geliştirici Seçenekleri'ni aktif ederek yenileme hızını görüntüleme seçeneğini açtım ve takibe başladım. Hızı 120Hz yaptıktan bir müddet sonra sürekli olarak 60Hz'ye düştüğünü gözlemledim. Ardından tekrar 120'ye yükseltmeme rağmen sürekli olarak düştüğünü gördüm.

Forumda daha önce bu konu ile ilgili açılmış başlıklara baktım. SetEdit programı önerilmiş. Programı indirerek gerekli işlemleri yapmama rağmen sorunum çözülmedi. Güncellemeyi yaptığımdan ve sorunu yaşamaya başladığımdan beri telefonumdan soğudum.

Bir çözüm önerisi olan varsa paylaşabilirse gerçekten çok sevinirim.

İyi forumlar dilerim.

atkisatim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atkı
Cihazım
Xiaomi Redmi 11
Konular
1
Sorunum hala devam etmekte, yardımcı olabilecek kimse yok mu? :?

Oyla:

atkisatim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atkı
Cihazım
Xiaomi Redmi 11
Konular
1
sürüm düşürmek tek çare olarak gözüküyor usta.
Cevabınız için çok teşekkür ederim fakat bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum, açıklayarak veya link paylaşarak yardımcı olabilir misiniz? Gerçekten telefonu kırıp atasım geliyor böyle oldukça. Şimdiden vereceğiniz yanıt için çok teşekkür ederim.

Oyla:

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Cevabınız için çok teşekkür ederim fakat bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum, açıklayarak veya link paylaşarak yardımcı olabilir misiniz? Gerçekten telefonu kırıp atasım geliyor böyle oldukça. Şimdiden vereceğiniz yanıt için çok teşekkür ederim.
şuan ki sürümünüzü yazabilirmisiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şuan ki sürümünüzü yazabilirmisiniz?
bootloader kilidi açıkmı ? öğrenmek için telefonu yeniden başlatın ekranda açık kilit simgesi geliyor mu

Oyla:

enginn1991

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Hocam 120 hz i seçip sistem uygulamalarindan pil performansa girip tüm verileri temizle de öyle bi dene

Oyla:

ermann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ermann
Cihazım
Shaomi
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. 2 Ekim tarihinde telefonuma (Redmi Note 11 Pro) güncelleme geldi ve doğal olarak güncellemeyi yaptım. Fakat güncellemenin ardından ekran yenileme hızımın kendiliğinden 60Hz'e düştüğünü fark ettim (Güncelleme öncesi böyle bir sorun yoktu). Geliştirici Seçenekleri'ni aktif ederek yenileme hızını görüntüleme seçeneğini açtım ve takibe başladım. Hızı 120Hz yaptıktan bir müddet sonra sürekli olarak 60Hz'ye düştüğünü gözlemledim. Ardından tekrar 120'ye yükseltmeme rağmen sürekli olarak düştüğünü gördüm.

Forumda daha önce bu konu ile ilgili açılmış başlıklara baktım. SetEdit programı önerilmiş. Programı indirerek gerekli işlemleri yapmama rağmen sorunum çözülmedi. Güncellemeyi yaptığımdan ve sorunu yaşamaya başladığımdan beri telefonumdan soğudum.

Bir çözüm önerisi olan varsa paylaşabilirse gerçekten çok sevinirim.

İyi forumlar dilerim.
Şuan aynı durumu ben yaşıyorum deli olcam siz birşey bulabildiniz mi lütfen yardım edin

Oyla:
Üst Alt