Yardım Ekran yansıtma sorunu

Cankartal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
Cad cam operatörü
Konular
31
Cihazım redmi note 7
Ekran yansıtırken siyah ekran gösteriyor tv ve ses vsde alamıyorum ama gameboster ile oyunları sorunsuz yansıtıyorum youtube de dahil sorunsuz ama telefonumun ekranını yansıtmıyorum smart tvye nasıl düzeltirim yada bir yolu varmı ?

onderkanber

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Önder
Cihazım
redmi note 7
Konular
6
Cihazım redmi note 7
Ekran yansıtırken siyah ekran gösteriyor tv ve ses vsde alamıyorum ama gameboster ile oyunları sorunsuz yansıtıyorum youtube de dahil sorunsuz ama telefonumun ekranını yansıtmıyorum smart tvye nasıl düzeltirim yada bir yolu varmı ?
maalesef v11 güncellemesi aldıktan sonra bende de aynı sorun oldu. v10 da böyle bir sorun yoktu. hatta ben hiç bağlanamıyorum. fakat aynı ağa bağlı iseniz bağlantı sağlanıyor. çözümünü çok uğraşmama rağmen bulamadım. cihaz rn7 global kararlı

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
İlk önce telefon hakkında/ MIUI sürümü üst üste basıyoruz siz artık bir geliştiricisiniz diyene kadar daha sonra ek ayarlar/ geliştirici seçenekleri/ağ/kablosuz ağ sertifikasını açıyoruz. Daha sonra bağlantı ve paylaşım/ kablosuz ekrana giriyoruz . Oradaki operating Chanel 1 yapıyorsunuz. Bu işlemleri yaptıktan sonra TV den ekran yansıtma bölümünü açıyorsunuz ve bağlanıyor.

Not : Her defasında operating Chanel ı 1 yapmalısınız.
Mi 8 lite'da denendi. Olumlu sonuç verdi.

Oyla:

onderkanber

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Önder
Cihazım
redmi note 7
Konular
6
İlk önce telefon hakkında/ MIUI sürümü üst üste basıyoruz siz artık bir geliştiricisiniz diyene kadar daha sonra ek ayarlar/ geliştirici seçenekleri/ağ/kablosuz ağ sertifikasını açıyoruz. Daha sonra bağlantı ve paylaşım/ kablosuz ekrana giriyoruz . Oradaki operating Chanel 1 yapıyorsunuz. Bu işlemleri yaptıktan sonra TV den ekran yansıtma bölümünü açıyorsunuz ve bağlanıyor.

yarın akşam ilk işim denemek olucak. teşekkürler bilgi için

Oyla:

Cankartal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
Cad cam operatörü
Konular
31

Teşekkür ederim dostum sorunu çözdüm

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Oyla:

alikemal42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
7
Uzun zamandır denemediğim yöntem kalmadı aktaramamıştım şimdi oldu . Çok teşekkür ederim dostum

Oyla:
Üst Alt