Yardım Ekran Yansıtma Ses Sorunu

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Herkese iyi akşamlar dilerim öncelikle,
Cihazim başlık da belirttiğim gibi Redmi Note 10 Pro .Skntim şu tv box var bitane bende ekran yansıtma yaptığımda görüntü geliyor.Ama ses bir türlü gelmiyor YouTube filan bicok yerden araştırdim nafile Evvelki telefonum Redmi Note 7 idi ondan bu sorun yokdu.Bu telefonda asla yapamadim sesi.Yansitma olayında ses yok malesef cozumu varsa bilen birileri yardimci olursa cok sevinirim.Yazilim surum 12.5.5 Endonezya

Edit: Tum yansitma mirror aplikasyonlarini kullandim.Ses telefondan geliyor ben tv den gelmesini istiyorum.Bu konuda fikri olan varmi lütfen bi yardim edin

Son düzenleme:

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Arkadaşlar sorunum hala devam ediyor.Yardim edebilecek varmi

uslanmaza

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mesut
Cihazım
redmi no 10 pro
Konular
2
yazılımı değiştirin hocam

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
yazılımı değiştirin hocam
yok hocam yazilim ile alakali degil.zaten değiştirmemde mumkun degil.Wellbox dye bir marka turkiyedeki ithalatcisi atomsan firmasi .destek bölümunden temin edilen ve asla guncelleme almayan 1 adet rom dosyasi mevcut ksaca boyle cin malı urunler burda android port ile 1 tane romu var oyle destek yazilim vs filan yok ama cihaz dan oldukca memnunum.

Sorun 2 turlu hallettim belki sorun yasayanlarin isine yarar

1.Si cihazdaki mevcut adaptor bilmiyorum olcu aletim yok ama dusuk geliyor enerji.Tv nin usb çıkışından veyahut telefon sarj adaptörü de olur erkeke erke usb kablom vardi yazilim atmak icin .Bunu baglayip cihazin usb portuna taktim.Yani hem adaptor hem usb portundan elektrik vermis olduk.

2.Ayrica hem cihaz dan hemde telefondan ayarlar-gelistirici seçenekleri-kablosuz ekran sertifikası secenegi acik olucak.

Bunlari yapınca ses tv den gelmeye basladi.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
yok hocam yazilim ile alakali degil.zaten değiştirmemde mumkun degil.Wellbox dye bir marka turkiyedeki ithalatcisi atomsan firmasi .destek bölümunden temin edilen ve asla guncelleme almayan 1 adet rom dosyasi mevcut ksaca boyle cin malı urunler burda android port ile 1 tane romu var oyle destek yazilim vs filan yok ama cihaz dan oldukca memnunum.

Sorun 2 turlu hallettim belki sorun yasayanlarin isine yarar

1.Si cihazdaki mevcut adaptor bilmiyorum olcu aletim yok ama dusuk geliyor enerji.Tv nin usb çıkışından veyahut telefon sarj adaptörü de olur erkeke erke usb kablom vardi yazilim atmak icin .Bunu baglayip cihazin usb portuna taktim.Yani hem adaptor hem usb portundan elektrik vermis olduk.

2.Ayrica hem cihaz dan hemde telefondan ayarlar-gelistirici seçenekleri-kablosuz ekran sertifikası secenegi acik olucak.

Bunlari yapınca ses tv den gelmeye basladi.
Aynı sorun benim telefonumda da oluyor, ancak telefonuma kurduğum Custom Rom' a göre değişiyor. Bazı romlarda ses sadece telefondan, bazı romlarda ise tercihime bağlı olarak hem telefondan ve hemde TV' den geliyor. Rom değiştiriyormusunuz ?

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Aynı sorun benim telefonumda da oluyor, ancak telefonuma kurduğum Custom Rom' a göre değişiyor. Bazı romlarda ses sadece telefondan, bazı romlarda ise tercihime bağlı olarak hem telefondan ve hemde TV' den geliyor. Rom değiştiriyormusunuz ?
Yok hocam 2 telefon var bri rn7 ki onda global sürüm yüklü ve yansitmada sorunum yok Digeri ve aktif kullandığım Rn10 pro'dada Endonezya 12.5.5 yüklü zaten rom işlerinu filan sevmem.Yukarda bahsettigim sekilde yapinca sorun kalmadi suan yansitmada sknti yasamiyorum artik cozuldu sanırım sorunum

Üst Alt