Çözüldü ekran ve kasa kırıldı delta ekrana sadece 800TL dedi yardım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Sonuc nasil oldu hocam memnun kaldinizmi

şimdilik bir sıkıntı yok herşey gayet güzel.eşimde de mi 6 olduğunda resim video derken ekranları karşılaştırdım ama bir fark göremedim.
[doublepost=1520062750,1520062630][/doublepost]
İçine sindiyse birkaç yüz lira pahalı da olsa yaptırıp işine görmesiydi önemli olan. Mi6 nın orjinal kılıfları var. miui turkiyenin alışveriş sitesi bakıma alındığı iççin gösteremiyorum bu verdiğim linkte örneği mevcut. ben bundan kullanıyorum.
hem arka hem yan hem yüz üstü birkaç defa telefonu düşürmeme karşın hiçbirşey olmadı telefona. şayet kullanmadı isen bunu önerebilirim.
[doublepost=1519905160,1519905056][/doublepost]ve sakın ama sakın mi6 yı kılıfsız kesinlikle kullanma.
erik dalı gevrektir hesabı :D

o hatayı mi 6 yı ilk mavi rengini alınca yaptım.farklı renk diye aldım 2 gün kullandım ne düşürdüm ne başka bişey ama arkası kılcal çizikten geçilmiyordu.o yüzden 1 haftaya kalmadı maviyi satıp siyah aldım ve hep kılıfla kullanıyorum :D

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Toplamda 600tl ye yaptırdım.telefonsuz kalamazdım.bu telefonunda çöp olmasına müsade edemezdim.bunu şimdi uygun fiyata verip mi mix2 almak istiyorum.bakalım :)

kullanacak yedek bir telefonum yok birde o kadar alıştımki telefon kullanmaya telefonsuz kalmak istemedim.valla bi 300tl lik ekran var dedi.parmak izi çalışmaz dedi birde 500tl lik ekran var dedi garanti de veririm deyince yaptırdım.napim delta 800tl sadece ekran fiyatı çekti.iphone x değil s8+ değil bu cihazın neyine 800tl ekran ya :(

paylaşım için gerçekten teşekkür ederim ama telefonsuz kalmayı göze alamadığım ve çok alıştığım için yaptırdım malesef direk:( biliyorum aliexpress e göre kesin kazıklandım ama beklemek yerine yaptırmayı tercih ettim
[doublepost=1519902975][/doublepost]cevap veren ilgilenen herkese tek tek teşekkür ederim.iyiki böyle güzel bir forum var :)
Geçmiş olsun hocam.
İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt