Yardım Ekran tepki vermiyor.

sigmaTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celil
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Merhaba arkadaşlar. Mi5 prime kullanıyorum. Telefonu yaklaşık 1.5 sene önce aldım. Tam bir senedir bu sorunu alıyorum. Ekran birden tepki vermemeye başlıyorum. Dokunmatiği çalışmıyor. Birkaç saniye geçtikten sonra çalışıyor fakat çok fazla bastırmam gerekiyor ve normale dönmesi için telefonu yeniden başlatmam gerekiyor. İlk zamanlar bu haftada bir olurdu ama şimdi her gün oluyor. Sorunun yazılımsal olduğunu düşünmüyorum çünkü global romdada yapıyor şuan masik x romdayım ondada yapıyor. Epic rom kullandım ondada yapıyordu. Sizce sorun nedir ve garantiye yollasam rom değişikliğinden dolayı tamiri gerçekleşir mi? Şimdiden teşekkürler.

bydogan20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
10
Cihazım
mi5 pro
Konular
6
aynı sorun bende de oldu benim garantisi bittiği için kendim hallettim. arka kapağı çıkartıp altındaki siyah plastik parçayı söktükten sonra bataryanın bağlantı soketine çift taraflı sünger bantın ön yüzünü söküp yapıştırdım arka kısmının yapışkanını açmadan plastik parçayı sıkıca takıp yerleştirdim. çok şükür sorun halloldu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

gerçi delta servis denen üç kağıtçılar garantiden değiştirmemek için türlü türlü çakallıklar yapıyor sağlam telefonu ezip büzüp kullanıcı hatası diye senden dünya para istiyor.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt