Yardım Ekran Tamiri

mamimusti

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Hesap Uzmanı
Konular
5
Merhaba arkadaşlar. Benim telefonda Ghost Screen mevcut. Aşırı rahatsız edici bir hal almaya başladı. Ekran tamiratı yapan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? Garantisi yok. Sizce değiştireyim mi?

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Merhaba arkadaşlar. Benim telefonda Ghost Screen mevcut. Aşırı rahatsız edici bir hal almaya başladı. Ekran tamiratı yapan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? Garantisi yok. Sizce değiştireyim mi?
Bence ona vereceğiniz parayı biraz biriktirip yeni bir cihaz alın durumunuz varsa. Yoksa değiştirin tabi ama yeni cihaz daha mantıklı olur

Oyla:

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Hocam kullanıma bağlı olarak yeni ekranda da ghost olabilir malesef
Hocam telefon dünyası ile içli dışlı olduğun için fikirlerini değerli buluyorum.

Gözlemlediğin kadar hangi modellerde ghost screen olayı çok fazla? Mesela bende redmi 5 Plus vardı. Ghost screen yoktu. Kvkdan Ekran değişimi yapıldı sararmadan dolayı. Takılan ekran bariz ghost screen vardı. Şimdi bunu satıp redmi note 8 almayı düşünüyorum ama bundaki durum nedir bilemediğim için alıp almama konusunda kararsız kaldım. Mi serisi tabiki daha iyi ama malum bütçe olayı.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Hocam telefon dünyası ile içli dışlı olduğun için fikirlerini değerli buluyorum.

Gözlemlediğin kadar hangi modellerde ghost screen olayı çok fazla? Mesela bende redmi 5 Plus vardı. Ghost screen yoktu. Kvkdan Ekran değişimi yapıldı sararmadan dolayı. Takılan ekran bariz ghost screen vardı. Şimdi bunu satıp redmi note 8 almayı düşünüyorum ama bundaki durum nedir bilemediğim için alıp almama konusunda kararsız kaldım. Mi serisi tabiki daha iyi ama malum bütçe olayı.

Note 8 de var diye biliyorum şans işi hocam benim cihazım en çok bu sorunları yaşayan bir cihaz ama benimki tertemiz :)

Oyla:

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Note 8 de var diye biliyorum şans işi hocam benim cihazım en çok bu sorunları yaşayan bir cihaz ama benimki tertemiz :)
Hm note 8 de olması kötü olmuş. Ben şansız adamım kesin denk gelir bana :)

Oyla:

mamimusti

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Hesap Uzmanı
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
okuma modu açık olunca fazla belli olmuyor. Bir de ekran parlaklığını mümkün olduğunca otomatik olarak kullanın.

Oyla:

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Ben Redmi Note 7 kullanıyorum 1 haftadır. Ekran Tianma panelmiş. Henüz bir sıkıntı yok, telefonu aşırı zorlayınca zaman içinde ısıdan kaynaklı bazı cihazlarda olur bu problem zannediyorum. Ben oyun dahi oynamama rağmen cam gibi görüntü alıyorum, şarjda asla kullanmam teli. Isı en yoğun kullanımda en zorlayıcı oyunda dahi 41 42 dereceyi geçmiyor.

Oyla:

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Bende Note 6 Pro Kullanıcısıyım. 4 aydır ghostlu kullanıyorum parlaklık kısık olduğunda göze batmıyor ama parlaklıgı açınca koyu yerlerde bariz mavi olarak gözüküyor ama ben sorun etmiyorum sizde takmayın kafaya

Oyla:
Üst Alt