Sohbet Ekran süresi

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
Stock MIUI 11.0.4 çünkü bu rom daha hızlı ve akıcı geliyor bana . Diğerleri lag yapıyor kasma yapıyor ve arayüzleri değişiklik yapmışlar . Simgeler vs degistiriyorlar hoşuma gitmiyor .

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Stock MIUI 11.0.4 çünkü bu rom daha hızlı ve akıcı geliyor bana . Diğerleri lag yapıyor kasma yapıyor ve arayüzleri değişiklik yapmışlar . Simgeler vs degistiriyorlar hoşuma gitmiyor .
Masik çok iyidir niye öyle dedin

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
Masik çok iyidir niye öyle dedin
İyi olmasına iyi de simgeleri hoşuma gitmiyor stock MIUI simgeleri daha güzel . Tema ile cozeyim dedim ama Chrome YouTube gibi uygulamaların simgeleri düzelmiyor . Ayrıca bildirim panelindeki parlaklık yeri küçültülmüş . İstediğim şekilde kaydiramiyorum küçük olduğu için . Ayrıca lag vs var nedendir bilmiyorum benim cihazlami alakalı acaba . Ana ekrandayken sağa sola kaydirirken akıcı değil takılıyor.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
İyi olmasına iyi de simgeleri hoşuma gitmiyor stock MIUI simgeleri daha güzel . Tema ile cozeyim dedim ama Chrome YouTube gibi uygulamaların simgeleri düzelmiyor . Ayrıca bildirim panelindeki parlaklık yeri küçültülmüş . İstediğim şekilde kaydiramiyorum küçük olduğu için . Ayrıca lag vs var nedendir bilmiyorum benim cihazlami alakalı acaba . Ana ekrandayken sağa sola kaydirirken akıcı değil takılıyor.
İlginç hocam diğer romlarda ses seviyesi çok düşük ondan daha iyi bu rom bence buna dönüş yap :)

Memet Can Koç

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Memet Can
Cihazım
Mi6
Konular
16
Masik rom deneyin full navigasyon mobil veri bu sonucu aldım
Bende sizin tavsiyenizle masik x'e geçtim. Ama altı altı buçuk saatten fazla ekran süresi alamıyorum. Yaptığınız ekstra bir ayar var mı bende uygulamak isterim.(telefonum mi 8)

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Hocam mi 8 için normal ben de 7 ile 9 saat arası alıyorum benim batarya sizden büyük ayrıca işlemci de performans için değil pek harcamiyor ve oyun oynamıyorum ben belki magisk modülleri faydası vardır energized fde gms yüklü birde bunları yükleyip deneyin

Memet Can Koç

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Memet Can
Cihazım
Mi6
Konular
16
Hocam mi 8 için normal ben de 7 ile 9 saat arası alıyorum benim batarya sizden büyük ayrıca işlemci de performans için değil pek harcamiyor ve oyun oynamıyorum ben belki magisk modülleri faydası vardır energized fde gms yüklü birde bunları yükleyip deneyin
Peki hocam teşekkür ederim. Hazır yakalamışken bişey daha sormak istiyorum :) masik x'e yeni sürüm geldiğinde kurulumu nasıl yapmalıyım?(masik x dendiğinde her yerde sizi görüyorum bilginiz vardır diye düşündüm:)

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Peki hocam teşekkür ederim. Hazır yakalamışken bişey daha sormak istiyorum :) masik x'e yeni sürüm geldiğinde kurulumu nasıl yapmalıyım?(masik x dendiğinde her yerde sizi görüyorum bilginiz vardır diye düşündüm:)
Hocam direk kurabilirsin üzerine güncelleme sonuçta ama tavsiyem format data yapıp kurmak zaten masik ayda 1 2 kez güncelleme veriyor

34ca17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
C. AYDIN
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Hocam miui hangi sürümü kullanıyorsunuz cihaz orjinal mi rootlu felan mı bide ekran süresi baya iyi.
Miui 10.3.10 cihaz orjinal. Ama onceki surumum daha iyiydi. En az 2 saat daha fazla sure aliyordum.

Dostum parlaklık kısık uçak modunda harcamaz telefon bunu göstermiyor ki :) birde arada şarj ettiyseniz böyle ekran süresi 20 saat de olur

Sanki biraz bana diss atmissin :DParlakligim %20 civari, ucak modunda harcamaz demissin, diziyi youtube girip izliyorum wifi ile. YoutubeGO ile indirip ucak modu almiyorum. Ayriyetten google play da ki dizi uygulamalarinida kulaniyorum. Blue TV, puhu tv .. vs. O an ki ruh halimde ne varsa. "Arada sarj edersen boyle olur" gibi birsey gelecegini de tahmin etmistim. Bunlarin simdilik yeterli olacagini dusunuyorum yn~~
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O kadar şarj etmeme ragmen aldığım süreye bakın . Rezalettt
Masik ve mi roomda çok iyiydi onlarda arayuzlde ufak değişiklikler yapmışlar hoşuma gitmedi . Mesala parlaklık çubuğu küçültülmüş vs ve geçişlerde kasma oluyo .
Yine iyisin haline sukret. Senin aldigin sureyi %20 sarjlarda alanlar var :) Gun icerisinde mobil veri de kullaniyorsan gayet normal. Mobil veri sarji fazla tuketiyor.

Son düzenleme:
Üst Alt