Ekran sorunu

~Luffy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem K.
Cihazım
RM NOTE 3 SD
Konular
7
herkese selam. geçtiğimiz günlerde 1-2 hafta önce yani bir adet kenzo telefon aldım. dün farkettiğim üzere ekranın üst kısımlarında görüntünün titrediğini fark ettim. hafifde olsa parlaklık artıp azalıyor gibi.oto parlaklıktan olabilir diye düşündüm kapattım. sorun halen devam ediyor sıkıntı donanımsal mıdır ?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Mi flash ile temiz bir kurulum yapınız, sonrasında donanımsal mı değil mi anlaşılır.

~Luffy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem K.
Cihazım
RM NOTE 3 SD
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bilalshnn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Rn3Pro
Meslek
Öğrenci :)
Konular
5
herkese selam. geçtiğimiz günlerde 1-2 hafta önce yani bir adet kenzo telefon aldım. dün farkettiğim üzere ekranın üst kısımlarında görüntünün titrediğini fark ettim. hafifde olsa parlaklık artıp azalıyor gibi.oto parlaklıktan olabilir diye düşündüm kapattım. sorun halen devam ediyor sıkıntı donanımsal mıdır ?

Hocam dediğiniz sorun benim cihazımdada mevcut sorununuz büyük ihtimal donanımsal isterseniz bir ekran görüntüntüsü alıp bilgisayarınızdan ekran görüntüsüne bakabilirsiniz orda normal gözükecektir. Bende sorun şöyleki ben kötü bir telefon kullanıyordum zar zor para biriktirip bi red mi note 3 pro aldım cihaz ilk geldiği gün hiçbirşey yok gibi duruyordu sonraki günlerde ekranın bi kısmında çok hafif bir renk farklılığı hissettim daha ilerleyen zamanlarda ise görüntü titremeye başladı bende satıcı ile iletişime geçtim yapabileceği birşey olmadığını söyledi anca çine yollacakmış ama garantide 2 aydan erken dönmez dedi bende kabul etmedim çünkü kullanacak telefonum yoktu başka zaten böyle şeylerde bizi bulur aldığınız kişi ile hemen iletişime geçin bence o sorun yoksa git gide dağılıyor ekrana :)

~Luffy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem K.
Cihazım
RM NOTE 3 SD
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
edit : sorun yazılımsalmış. Konuyu açtığım zamanki güncellemeyi atmıştım o zamandan beri okuma modunu açınca aynı şey oluyor. Okuma modu kapalıyken sıkıntı yok

Üst Alt