Çözüldü Ekran sararması

Byson

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MÜCAHİT çeti
Cihazım
Mi9 se
Konular
22
Ekran kendi kendine sararıyor okuma moduna geçmiş kadar sarı değil ama kendini belli ediyor bazen kendine geliyor bu neden oldu ilk defa başıma geldi dün nerdeyse ilk defa okuma moduna geçtim bundan sonra böyle oldu acaba ekranda mı sıkıntı var

Çözüm
Hocam sorun bundan kaynaklı olabilir okuma modu açıksa bunu kapatın ikinci olarak renk şeması otomatik konumdaysa buda sürekli renk geçişine sebep olur
Bu arkadaşın dedikleri sayesinde çözdüm hocam sağ olun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorun chromedan kaynaklaniyor. Chrome kullanirken ekran sarariyor ve ekran kilitleyip acmadan duzelmiyor. Bunun olmamasi icin chrome acin arama barina chrome://flags yazin ve acilan erkanda #dynamic-color-gamut aratip disable yapip kaydedin artik chrome kullanirken ekraniniz sararmayacaktir

Huseyiny2099

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
17
hangi romu kullaniyorsun ? Aynı sorun bendede var halbuki iki aydır güncellemiyorum kendiliginden sararıp beyazlıyor ekran

Oyla:

berkemir0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Eğer aydınlık mod kullanıyorsanız veya tema değiştirdiyseniz bu sorun ortaya çıkabilir. MIUI romlarda bu sorunu çözmek çok kolay. Ayarlardan kontrastı bulup soğuk renk modunu seçin.

Oyla:

sakultakim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aye
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Bu lanet şey genelde chrome'da gezerken oluyor. Sinir oluyorum ekranı kilitleyince eski haline geliyor ama sürekli olan bir şey

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Bu lanet şey genelde chrome'da gezerken oluyor. Sinir oluyorum ekranı kilitleyince eski haline geliyor ama sürekli olan bir şey
Hocam sorun bundan kaynaklı olabilir okuma modu açıksa bunu kapatın ikinci olarak renk şeması otomatik konumdaysa buda sürekli renk geçişine sebep olur

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-16-16-17-24-838_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-12-16-16-17-24-838_com.android.settings.jpg
    120,4 KB · Görüntüleme: 125
  • Screenshot_2020-12-16-16-18-13-910_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-12-16-16-18-13-910_com.android.settings.jpg
    562 KB · Görüntüleme: 124
Oyla:

sakultakim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aye
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Bu arkadaşın dedikleri sayesinde çözdüm hocam sağ olun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorun chromedan kaynaklaniyor. Chrome kullanirken ekran sarariyor ve ekran kilitleyip acmadan duzelmiyor. Bunun olmamasi icin chrome acin arama barina chrome://flags yazin ve acilan erkanda #dynamic-color-gamut aratip disable yapip kaydedin artik chrome kullanirken ekraniniz sararmayacaktir

Oyla: Çözüm

zazza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Shha
Cihazım
Xioami
Konular
0
Ekran kendi kendine sararıyor okuma moduna geçmiş kadar sarı değil ama kendini belli ediyor bazen kendine geliyor bu neden oldu ilk defa başıma geldi dün nerdeyse ilk defa okuma moduna geçtim bundan sonra böyle oldu acaba ekranda mı sıkıntı var
Abi bendede oluyor Allah rizazi için yardım et

Oyla:
Üst Alt